Skocz do zawartości

Co To Jest Sony Ericson ??


mareckilol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

A po co tobie szybkość procesora w tym telefonie??!!Wszystko działa jak należy nic się nie muli.To nie jest telefon z symbianem że np:jak masz za wolnego procka to będzie się tobie przycinać gierka.

Chyba że chcesz wiedzieć poprostu co masz ale nie wiem jak to sprawdzić.Na symbiana jest programik ale na SE nie mam pojęcia.Nie słyszałem jeszcze o czyms takim.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 months later...
  • 4 months later...

Wszystki Sony Ericsony są do d**y. Nudzą się po kilku dniach (nawet k700i), mają kijowe oprogramowanie, większość ma słabą baterię i po jednym upadku telefonu na ziemię się rozwalają i przestają działać. Każdy kto nie lubi szpanować telefonem wybierzę tanią i porządną nokię.

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem k700i i był zaje... , osobiście nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń, można tam było powsadzać różne rzeczy, tylko aparat kiepski i brak kart pamięci...Ale ogólnie Se są spoko, no może po za T230 które się faktycznie rozpadają, choć wydaje mi się że są robione trochę szablonowo, dożo modeli różniących się z wyglądu a w środku to samo.grzeg16, co to za szpan k700i??? Jak ktoś ma telefon jak tylko wejdzie do sprzedaży to może i tak, ale to i tak zależy od właściciela. A jak operator daj lepszy to ma się gorszy brać???YO

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Ja miałem SE k300i jak dla mnie to był nawet spoko telefonik zdjęcia ładne duże gry tez prawie wszytkie chodziły tylko jedna wada to to, że tylko 12 mb pamięci a teraz mam SE V630i WHITE (sprowadzony z Irlandii) i jak na taki telefon to aż za dużo funkcji :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

ja sobie ze to telefony do dupy. znam kilka osob z SE, przewaznie szpanow, ale wiem ze to tele wadliwe. Nokia sie wybila, bo nokia to symbian. wszytkie N i E to symbki. poza tym, zacytuj wypowiedz kolegi(z ktora sie calkowicie zgadzam):

Sony Ericsson wyprodukował walizkę, i na tym się skończył etap ich rozwoju
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...