Skocz do zawartości

Ke970 Kłopotliwy Odtwarzacz Mp3


benzo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, bardzo mi przeszkadzają małe możliwości odtwarzacza mp3 w tym fonie zwłaszcza brak możliwości sortowania muzyki(bardzo bym chciał posegregować ją w katalogi co ułatwiłoby prace z dużą ilością mp3). Odtwarzacz widzi utwory tylko wtedy gdy są one umieszczone w odpowiednim folderze co jest bardzo niewygodne przy dużej ilości plików muzycznych. Jest na to jakiś sposób? Może jakieś nowsze lub alternatywne oprogramowanie lub jakiś inny program do słuchanie mp3. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się nic z tym zrobić i pozostaje się przyzwyczaić gdyby to był WM lub chociaż Symbian to co innego ale w javie nie ma tak naprawdę porządnego playera te co są albo nie działają wcale albo mają możliwości podobne czasem nawet mniejsze niż fabryczny odtwarzacz kłopotliwe jest także ciągłe potwierdzanie dostępu do danych.

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż nie ma rzeczy niezawodnych i doskonałych... ;) ale mnie się wydaje, że raczej z telefonu powinieneś być zadowolony?? Ciekaw jestem ile Ci trzyma bateria? Ja też mam LG i dopiero niedawno nauczyłem się go dobrze ładować, teraz bateria trzyma mi nawet 4-5 dni.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Cóż nie ma rzeczy niezawodnych i doskonałych... ;) ale mnie się wydaje, że raczej z telefonu powinieneś być zadowolony?? Ciekaw jestem ile Ci trzyma bateria? Ja też mam LG i dopiero niedawno nauczyłem się go dobrze ładować, teraz bateria trzyma mi nawet 4-5 dni.

A co robisz ze ci tak dlugo bateria trzyma ?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam LG i baterię ładuje co 4 dni. A dzwonie, pisze, robie zdjęcia, trochę słucham muzyki. Wystarczy tylko ładować około 12-14 godzin jak już sam telefon padnie :) i gotowe. I nie można go "doładowywać" jak zobaczysz, że np. nie masz już jednej kreski

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...