Skocz do zawartości

Jak Zepsuć Telefon


astry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem w takiej sytuacji, że potrzebuję zepsuć mój telefon (aparat nokia serii 6020)

żeby nie dało się wykonywać podstawowych funkcji np. brak zasięgu, zrywa połączenia albo wcale nie łączy, nieczytelny wyświetlacz itp

chodzi o to żeby wyglądało tak jakby zepsuł się bez ingerencji użytkownika :)

żeby serwis nie zarzucił mi że go uszkodziłem ;)

ktos zna jakieś skuteczne sposoby ?

uszkodzenia mechaniczne, zalania wodą itp

odpadają...

pozdrawiam

i proszę o info

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie mam ten telefon pod ręką, ale zbawczego pomysły absencja. Aby cokolwiek zrobić musiałbyś go rozkręcić. A tutaj problem, bo po śrubkach można najczęściej zauważyć, że był rozkręcany. W ogóle, po co Ci to wiedzieć?

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze serwis jest w stanie wykryć praktycznie każdą ingerencję użytkownika w telefon.

Po drugie trudno jest uszkodzić telefon w taki sposób żeby nie pozostały po tym żadne ślady.

Po trzecie nikt nie powie ci jak uszkodzić telefon (tym samym oszukać serwis domyślam się że chodzi o wymuszenie naprawy gwarancyjnej).

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak serwis jest w stanie naprawić każde uszkodzenie więc nie licz na to że powiedzą ci "niestety nie jesteśmy w stanie naprawić tego telefonu" przecież zawsze można wymienić płytę główną i telefon jest jak nówka więc lepiej nic nie kombinuj.

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem tak serwis jest w stanie naprawić każde uszkodzenie więc nie licz na to że powiedzą ci "niestety nie jesteśmy w stanie naprawić tego telefonu" przecież zawsze można wymienić płytę główną i telefon jest jak nówka więc lepiej nic nie kombinuj.

Skończmy już ten temat. My tu mamy mówić o naprawie telefonów, a nie wkładaniu szpileczek.

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem tak serwis jest w stanie naprawić każde uszkodzenie więc nie licz na to że powiedzą ci "niestety nie jesteśmy w stanie naprawić tego telefonu" przecież zawsze można wymienić płytę główną i telefon jest jak nówka więc lepiej nic nie kombinuj.

nie jest istotne czy serwis będzie w stanie naprawić usterkę czy też nie:

temat jest jasny w przypadku braku możliwości wykonywania połączeń, wysyłania sms-ów, braku czytelności wyświetlacza, gubienia zasięgu , rozłączania rozmów itp. przysługuje mi wymiana aparatu

natomiast jeśli jest sprawny muszę korzystać z tego co mam od ponad 2 lat

w przypadku stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego będę musiał pokryć koszty

wkurza mnie takie podejście do tematu i szukam sposobu na wymianę aparatu...

naprawdę nikt nie wie jak się za to zabrać ?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...