Skocz do zawartości

Co Z Waszymi Telefonami?


vel.Syntium

Rekomendowane odpowiedzi

Tamat może mało mówi, ale większość na forum tematów powinno być napisane konkretniej ;) , ale to nie o tym.

Chodzi o to:

Jesteście na forumGSM.pl więc przypuszczam, że każdy z was ma jakąś słuchawkę.

Jest to temat w którym swobodnie możecie pisać swoje opinie o waszym telefonie. Coś w stylu własnej recenzji, może być krótka, długa, wedłóg uznania ;) . Piszcie, to co wam przeszkadza, co wam się podoba, jak oceniacie sam telefon. Ogólnie co wam przyjdzie na myśl :rolleyes:

Zaczynajcie swoje posty od podania marki i modelu telefonu na samym początku (czyli np. Nokia 1600).

Rozpisujcie się do woli.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja mam LG KE850 Prade. Ogólnie to nie mam do czego sie przyczepić. Dotykowy wyświetlacz, mp3, radio, przeglądarka dokumentów, robi niezłe zdjęcia, nagrywa filmy. Baterie ładuje średnio co 4 dni. Duży wyświetlacz. Nie chciałbym już go zamienić na żaden inny

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że ktoś w ogóle napisał, bo nie chciałem pisać pod swoim tematem :lol:

Ja mam obecnie Nokie 6230, po przesiadce z 6020 jednak lepiej. To dość stary model, ale mp3 ma, nawet nie spodziewałem się takiej głośności i dość dobrej jakości jak na taki telefon. Karty pamięci też się przydadzą, bo w 6020 nie miałem ani mp3, ani kart. Fajnie też czasem posłuchać radia :P (6020 nie było).

Ogólnie sympatyczny telefonik, gdyby jeszcze bateria trzymała tyle ile w 6020 byłbym w seven heaven :lol:

Klawiaturka mniej wygodna niż w 6020, ale mnie to akurat nie wadzi, bo nie mam grubych paluchów B)

Odnośnik do odpowiedzi

No ładnie nie stosujesz się do własnych reguł

Zaczynajcie swoje posty od podania marki i modelu telefonu na samym początku (czyli np. Nokia 1600).

a ty zacząłeś w ten sposób

Dobrze, że ktoś w ogóle napisał, bo nie chciałem pisać pod swoim tematem laugh.gif

Ja mam obecnie Nokie 6230, po przesiadce z 6020 jednak lepiej. ...

:P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja mam zamiar sobie kupić najnowszego LG Secrect :D widziałem go już na jednej stronie internetowej. Nie jest najtańszy, ale moim zdaniem wart każdych pieniędzy :D ma chyba dosłownie wszystko :D telefon trzeciej generacji po prostu :D

widziałem wczoraj w komisie tego LG Secrect, piękny jest po prostu, moje nowe marzenie. Mam nadzieję, że szybko je spełnię :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli uwielbiasz robić zdjęcia to kup cyfrówkę. Matryca aby była dobra potrzebuje przestrzeni a jak ma ją mieć skoro telefon ma niecały centymetr grubości?? dlaczego porządne cyfrówki nie mają rozmiarów karty kredytowej i 1cm grubości? dlatego żeby mogły wykonywać porządne zdjęcia.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...