Skocz do zawartości

Bateria


cdplayer

Rekomendowane odpowiedzi

WIESZ CO, JA MAM LG SHINE I BATERIA TRZYMA MI OKOLO 5 DNI, WYLACZAM TELEFON NA NOC I NIC SIE NIE DZIEJE. CZASEM OCZYWISCIE ZOSTAWIAM GO WLACZONEGO I TEZ WSZYSTKO JEST OKEJ. ALE JAK CI SIE ROZLADUJE, TAK, ZE SIE SAM WYLACZY, TO WTEDY GO LADUJ CALA NOC. I WTEDY MUSI BYC WYLACZONY :) A JAKI MASZ TELEFON? MOZE PO PROSTU PRZEPALILA CI SIE BATERIA I DLATEGO SLABIEJ DZIALA?

Odnośnik do odpowiedzi
a po co wyłłączac telefon na noc????

Nikt Cię nie obudzi.

Nikt Ci nie rozładuje telefonu (przy wyciszonym) próbując się dodzwonić całą noc.

Zawsze jakaś oszczędność baterii ( bo po co ma być włączony przez 8h kiedy się z niego nie kożysta?)

PS. Ja i tak mam włączony w nocy :P i trzyma mi 5 dni średnio (ale co by było jak bym wyłączał!!!)

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej rozładować do pełnego padnięcia (aż telefon nie będzie chciał się włączyć ) najlepiej zrobić to tak gdy telefon nam się wyłączy wyjąć kartę sim włączyć go i tak zostawić do wyłączenia w momencie gdy się wyłączy spróbować włączyć go kolejny raz gdyby się znów włączył zostawić do wyłączenia (wyjęcie karty sim ma na celu zmniejszenie chwilowego wysokiego poboru prądu w momencie gdy telefon szuka sieci) gdy telefon nie będzie chciał zaskoczyć podłączamy go pod ładowarkę i ładujemy wg. instrukcji producenta telefonu (tzw.pełny cykl zazwyczaj jakieś 6 godz.) takie ładowanie wykonujemy 3-4 razy później ładujemy tel normalnie czyli gdy się wyłączy ładujemy do pełna (należy unikać doładowywania).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...