Skocz do zawartości

Se K550i Vs. Samsung D900i


Edu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanko tak jak w temacie. SE lepiej podoba mi sie z wyglądu, aparacik fajnie wyglada i w koncu SE to SE... Samsung ma lepszy aparat i tansze karty, ale to jest Samsung, czyli najprostszy telefon :/ Sam nie wiem który wybrać dlatego prosze o pomoc. Który robi ładniejsze fotki i ogolnie jest lepszy? Z góry dzieki.

Odnośnik do odpowiedzi

A na czym ci bardziej zależy na jakości zdjęć czy muzyki? jeśli na zdjęciach to bierz D900i (w końcu 3.2mpx i tu nie pomoże nawet napis Cyber-Shot na obudowie SE bo tam aparat jest poprostu cienki i przy Samsungu wysiada) jeśli na muzyce to bierz k550i (lepszy odtwarzacz i jakość dzwięku bo jeśli chodzi o muzykę to samsung leży i kwiczy) a dodam tylko że samsung ma lepszy wyświetlacz.

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy mi na wszystkich po trochu :) Lubie czasami posłuchać muzyki, ale jak jestem w jakimś ciekawym miejscu to robie fotki. Chodzi mi o to który telefon ogolnie jest lepszy. Wział bym bez wahania Samsunga, ale nie jestem przekonany do tej firmy, a SE wiadomo, porządna firma...

Odnośnik do odpowiedzi

Do samsunga też nie jestem przekonany ale w porównaniu "na suche liczby" wychodzi że jest on lepszy. A jeśli chcesz wypośrodkować to weź w810i tam aparat jest porównywalny do tego w k550i (wg. mnie lepszy niż ten w k550) a z muzyką jest jeszcze lepiej niż w k550 (w końcu WALKMAN ;) ) .

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety telefon jest tylko w Erze i to na dodatek nie ma go w mixie wiec odpada. Chyba wezme tego Samsunga. Szukałem w necie fotek z tego Samsunga, ale jakas nie moge znalezc. Wiesz może gdzie je znajde? :)

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie miałem okazji szukać fotek z Samsunga :P ale biorąc pod uwagę opcje aparatu (i mając doświadczenie z innymi samsungami) będą wychodziły dobre.

Odnośnik do odpowiedzi

Z nimi jest różnie jedne padają inne nie zależy na jaki egzemplarz trafisz. Co do folderów to można tworzyć własne ale wyłącznie na karcie (dodatkowo nie we wszystkich) o motywach zapomnij chyba że w tych nwych muzycznych.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...