Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik w porównaniu do tego na Orange wypada blado,no ale nie to jest ważne,a użytkowość fotokodów,która dla nas póki co pozostaje tylko w sferze domysłów...

Czy domysłów, ja widziałem je już na rachunkach, paragonach, w gazecie :) trochę się ich porobiło

Odnośnik do odpowiedzi

Ja testuje foto kody i powiem tak nawet śmiga (z moim telefonem są problemy przy odczycie ponieważ mam Auto Focus w telefonie a aplikacja go nie wspiera i trudno jest zeskanować kod gdy jest mały w dodatku mogli by dodać w programie współpracę z lampą błyskową/diodami ale z tym trzeba do producenta aplikacji :lol: ) zeskanowałem kilka kodów i pojawiły mi się info (jeden testowy na jakiejś stronie internetowej ukazał mi np. wizytówkę vcard z nr telefonu i adresem email prawdopodobnie do redakcji) lub strony ze szczegółowymi informacjami.

Odnośnik do odpowiedzi
Ja testuje foto kody i powiem tak nawet śmiga (z moim telefonem są problemy przy odczycie ponieważ mam Auto Focus w telefonie a aplikacja go nie wspiera i trudno jest zeskanować kod gdy jest mały w dodatku mogli by dodać w programie współpracę z lampą błyskową/diodami ale z tym trzeba do producenta aplikacji :lol: ) zeskanowałem kilka kodów i pojawiły mi się info (jeden testowy na jakiejś stronie internetowej ukazał mi np. wizytówkę vcard z nr telefonu i adresem email prawdopodobnie do redakcji) lub strony ze szczegółowymi informacjami.

A z czego zeskanowałeś ten fotokod? :) Ciekawa akcja numer telefonu lol

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś dostałem rachunki od Orange i w gazetce orange było pełno fotokodów pod jednym ukrywał się zwiastun Katynia w kilku znalazłem jakieś linki do stron orange a po jednym ukryta była Gra JAVA. Powiem tak foto kody to niezły bajer i nie miał bym nic przeciwko temu żeby znalazło się ich więcej na ulicach.

Odnośnik do odpowiedzi

To były kody testowe więc chyba chcieli pokazać że mogą zwiastun tam zapodać (chociaż fakt że mogli jakiegoś nowego filmu :) ) sam program odkodowuje szybko i przełącza do przeglądarki telefonu pod podany w kodzie adres a szybkość dalszego połączenia zależy od tego przez co telefon się łączy (naturalne że przez GPRS będzie wolniej niż przez EDGE czy UMTS o HSDPA nie wspominając) i jak stoimy z zasięgiem. Co do opłat to płacimy jak za zwykłe połączenie z netem przez koma przy zwiastunie korzystamy z transmisji strumieniowej i płacimy 61gr za min.

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety ale telefon jakoś musi się z tym internetem połączyć więc płacić trzeba szkoda tylko że chyba najwięcej w europie niestety w Polsce internet to nadal luksus (mówię o internecie mobilnym i w komórkach) i nie dość że jest powolny (UMTS tylko w dużych miastach nie wspominając o HSDPA) to w dodatku drogi :( .

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...