Skocz do zawartości

D900i Vs E590


Małys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewne wątpliwości w wybraniu nowego telefonu. Mam do wyboru Samsunga D900i lub E590. Możecie mi poradzić który z nich jest lepszy? ;)) Jakie maja wady i zalety ;))

Z góry dziękuje

Pozdrawiam I Czekam Na Odpowiedź :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę od E590, beznadziejnie wygląda, 200x200 px, to nie jest powszechny standard wyświetlacza, który jest dodatkowo malutki, a przez te dwusetki trudno będzie znaleźć dopasowane do rozdzielczości gry java, zdjęcia, animacje, itp. Więc wyświetlacz na kożyść D900i i to jego bym wybrał, ma 2.1" a nie 1.79 :blink: , 240 x 320 dość popularne, a nie jakieś 200x200 :blink: Kolejna rzecz to wyjście TV-out, nie każdy z tego korzysta, ale jak by co to D900i daje taką możliwość a E590 nie.

Następna rzecz, to aparat, według mnie już telefon z 2MPx powinien posiadać lampę błyskową, a E590 mimo 3.14MPx nie daje takiej możliwości w przeciwięstwie oczywiście do E900i gdzie owa lampka jest naturalnie. W D900i jest nawet Autofocus nie wiem jak w E590.

Widać pewną różnicę, ale nie żeby E900i nie miał wad, problemy może sprawiać klapka, po prostu może się zacząć kołysać. Następna sprawa to brak postu IrDA, ale jest BT, więc pół biedy.

Ogólnie bierz E900i jeśli wchodzi w grę jeszcze jakiś telefon, to napisz, bo żadnego z tych nie polecę.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie należy kierować się wyłącznie aparatem w telefonie, bo myślę, że dlatego nie podałeś/aś SE K550i. Mimo, że mnie samego ten telefon nie przekonuje :P , to właśnie jego bym kup... ci proponował.

Ukamienujcie mnie za to, ale tak myślę!

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt lepiej będzie już chyba wziąć K550 (chociaż tak jak kr110 nie jestem do niego do końca przekonany to może tobie się spodoba) ewentualnie bierz D900i z E590 daj sobie spokój jakiś dziwny ten telefon jedyną jego zaletą jest aparat (choć i to nie do końca bo nie wiem czy ma AF) i może jeszcze BT.

Odnośnik do odpowiedzi
Dzieki Dzieki xDD tylko, jest jeden problem.. zastanawialem sie nad kupnem K550i lecz, w moim srodowisku ten telefon jest tak rozpowszechniony, ze to jest przegiecie.. i nie jest zbytnio polecany ;(

tu też nikt Ci go nie poleca z uśmiechem na twarzy, jednak wydaje się on jedyną sensowną ofertą...

Powiedzmy, że taki ranking:

1) K550i

2) D900i

3) E590i

4) K510i

zrobisz jak zechcesz.

Wiem, że ten telefon jest dość powszechny, u mnie ma go kilku kumpli, ale czy to komuś przeszkadza?? Nie. Numer 3 i 4 nie polecam. Więc zdecyduj pomiędzy 1, a 2, tyle, że SE byłby IMO lepszy. Przyznam, że dość trudny wybór.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli uważasz że w SE jest słaba jakość to n ie wiem co powiesz o jakości mp3 w D900i nie wiem jak jest w tej nowej serii muzycznej samsunga ale każdy inny grał bardzo cienko (brak korektora w odtwarzaczu beznadziejne słuchawki).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli bardziej zależy ci na aparacie weź D900i. Jeśli wolisz muzykę i wystarczy ci 2mpx weź K550 (po skończeniu okresu gwarancji można teko tela przerobić na w610 i wtedy muzyka będzie stała na wysokim poziomie)

Odnośnik do odpowiedzi

Nic wystarczy odpowiedni program kabel DCU-60 (ten który dostajemy standardowo do telefonu) FW od w610 i komputer (przeróbka polega na wgraniu softu od w610 dzięki czemu mamy w telu WALKMANA i wszystkie sterowniki od w610)

//EDIT przeróbka ta wiąże się z utratą gwarancji

Odnośnik do odpowiedzi

a co sadzicie o Sony Ericsson W880i ? bo pisze, że tez są w promocji niby? tzn. możecie mi trochę pomoc, bo sam tego trochę nie czaje.. wchodzę na stronkę www.plus.pl i na samej gorze jest zakładka "mixplus" następnie mniej/więcej na środku ekranu jest napisane "koczy Ci się umowa?" klikam to, i pojawia mi sie 5 telefonów do wyboru, lecz pod zdjęciami tych telefonów napisane jest "Zobacz wszystkie telefony" klikam, i pojawia mi sie 5 stron z telefonami, i nie mogę zajarzyć, czy te telefony są jeszcze w promocji? Sry, ze tak poplątałem, ale zależy mi na czasie. już jutro muszę wybrać telefon..

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, ja nie jestem pewny czy te telefony są jeszcze w promocji.. nawet gdyby były wątpię, żeby moje kochane miasto miało takie na tyłach schowane jakby co xDD

http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/pro...lusie/telefony/

to jest tych 5 stron.. nie wiem czy wejdzie wam..

boże.. jaki ja jestem popier.. dopiero zauważyłem, że te telefony sa po takiej cenę ponieważ muszę zasilać po 50 zł.. nie wiem czy wyrobie na takich doładowywaniach.. fuck!

Dobra, dzięki wam wielkie za pomoc ;* ;)) sprobuje pogadać z tymi doładowywaniami za 50 zł, jak nie wyjdzie kupie ten D900i, bo innego nie ma, po takiej cenie xDD Jesteście Wielcy ;) Pozdro ;)

Jeszcze jedno takie pytanko ;)) gdybym miał wybierac to D900i czy SE W880i ? ;)) na dluuzszy okres..

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...