Skocz do zawartości

Motorola L6


Iks_de

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak mam problem z grami java w motoroli L6, rozdzielczość tego telefonu to 128x160 i takie także gry zgrywam na niego jednak i tak dół gry jest troszkę ucięty tak jakby gra była troszkę za duża i wydaje mi się, że jest to przez to że u góry po włączeniu gry ciągle zostaje mały pasek na, którym są podane ilość baterii, zasięg oraz ikonka java i nie wiem właśnie jak się tego pozbyć, żeby gry włączały się na pełny ekran z góry dzięki za każdą pomoc

Odnośnik do odpowiedzi

A czy w standardowych aplikacjach też włącza się ten pasek bo jeśli tak to się tego wyeliminować nie da (chyba że poszukasz gdzieś na forach dotyczących motoroli może tam ktoś przekminił jakiegoś patcha ale nie jestem pewien)

Odnośnik do odpowiedzi

tak w standardowych aplikacjach jest tak samo, ale nie ma problemu z nimi problemu z przyciętym dołem, są one odpowiednio dopasowane aha i jeszcze, żeby nie zakładać nowego tematu opiszę nowy problem, który się pojawił niedawno otóż jest to teraz problem z dźwiękiem, ponieważ gdy ktoś do mnie dzwoni lub gdy wchodzę w ustawienia dźwięku to wszystko działa bez zarzutu dźwięki normalnie się odtwarzają, ale gdy wchodzę w multimedia wtedy żaden dźwięk nie chce działać nawet w filmikach nie ma dźwięku, a jedyne co słychać to buczenie coś podobnego gdy się głośniki podgłosi na maksa nie włączając żadnej muzyki

EDIT:

ok już problem z dźwiękiem rozwiązany "reset all" pomógł :) ale problem z grami nadal jest

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...