Skocz do zawartości

Momail


sarEnka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam problem z usługą momail. Podobno jest ona bezpłatna więc ją utworzyłam a mi pobiera za nią opłatę. Nie wiem czy to wina mojego telefonu (SE w200i) czy nie jednak chcę ją wyłączyć. Czy wiecie może jak, ponieważ na stronie usługodawcy nic o tym nie pisze ... ?

Odnośnik do odpowiedzi
Opłata naliczana jest za każde rozpoczęte 50kB, łącznie za dane wysłane i odebrane na poziomie internetowego (IP);

Warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie skonfigurowanego aparatu umożliwiającego Pakietową transmisję danych oraz aktywnej usługi pakietowej transmisij danych.

poszukaj tego na stronie heyah.

PS. Pakietowa transmisja danych na terenie kraju – 0,20 zł (z VAT) za zaczęte 50 kB

Odnośnik do odpowiedzi

Żadna usługa pocztowa na telefonie nie będzie darmowa bo aby pobrać pocztę trzeba połączyć się z internetem a za to pieniądze pobiera operator. Zresztą z "darmowością" chodziło o to że usługodawca nie będzie pobierał opłat za prowadzenie skrzynki.

Odnośnik do odpowiedzi
Żadna usługa pocztowa na telefonie nie będzie darmowa bo aby pobrać pocztę trzeba połączyć się z internetem a za to pieniądze pobiera operator. Zresztą z "darmowością" chodziło o to że usługodawca nie będzie pobierał opłat za prowadzenie skrzynki.

Jeżeli nie będziesz się łączył ze skrzynką to opląt nie będzie, ewentualnie jeżeli to jest program w komórce to wyłącz automatyczne pobieranie poczty i już.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...