Skocz do zawartości

Dylemat


trunks

Rekomendowane odpowiedzi

Przedział cenowy telefonu:

700 - 1300 zł

Funkcje, jakie chciałbym mieć w telefonie:

dobry dźwięk to chyba najważniejsza rzecz, aparat z xenonową lampą

Preferowane marki:

Nokia

Nie chcę:

Nokia N95, N95 8GB, N73

Upatrzone modele:

N78, N81, N82

Uwagi dodatkowe:

Chciałbym telefon o dobrym jakościowo dźwięku i niezłym aparatem. Reszta funkcji nie gra znaczącej roli.

Odnośnik do odpowiedzi

Z tych to raczej bierz N82 dźwięk jest dobry (no może nie powali na kolana ale w końcu to nie XpressMusic) poza tym ma genialny aparat (5mpx + xenon flash czyli spełni twoje wymagania) pod uwagę można by wziąć jeszcze nokie N78 tam muzyka będzie trochę lepsza (a tak nawiasem jest tam ciekawy bajer czyli wbudowany transmiter FM) z kolei aparat będzie trochę słabszy. Kwestia wyboru pomiędzy tymi dwoma telefonami zależy od tego czego bardziej potrzebujesz muzyki czy aparatu (a dodam jeszcze że w obu telefonach jest symbian także zawsze można dograć jakieś ciekawe programy). O noki N81 nie wspominam ponieważ z tych trzech telefonów jest najgorsza i w tym przypadku nie warta uwagi.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej zależy mi na muzyce, od zdjęć mam cyfrówkę, ale jak oglądałem możliwości fotograficzne obu aparatów to są one porównywalne. Poza tym wydaje mi się, że N78 ma jakieś nowe oprogramowanie czy coś. Nie znam się na tym dokładnie.

A jakbym wziął N82, ale dokupił słuchawki to jakość dźwięku się polepszy? Bo N82 jest w tym momencie tańszy.

Dopiero teraz zorientowałem się, że założyłem wątek na złym forum. Prosiłbym jakiegoś moderatora o przeniesienie i przepraszam za kłopot ;]

Odnośnik do odpowiedzi

Przy muzyce też nie odczujesz powalającej różnicy. Do N78 dorzucone zostało geotagowanie zdjęć (czyli opisywanie zdjęć współrzędnymi geograficznymi) oraz zintegrowany nadajnik FM, dzięki któremu można słuchać muzyki z telefonu na praktycznie każdym odbiorniku radiowym. (jak pisał pio075).

N78 ma 3.2Mpx z optyką Carl Zeiss.

od strony wyglądu i nie tylko

Odnośnik do odpowiedzi
a swoją drogą można kupić SE w200i...

No, ale swoją drogą tam przydałby się BT, do przesyłania muzy, bo IrDA to już nie to co kiedyś. A jak już z SE to nie koniecznie w200i, bo są lepsiejsze i dużo nie droższe telefony, np. w810i, czy w660i :P

Odnośnik do odpowiedzi

Hiru ty jak masz pisać od rzeczy to lepiej nic nie pisz przy telu za 1000zl ty polecasz w200 z tobą jest chyba coś nie tak jak już coś to chociaż w910i zresztą było wyraźnie napisane preferowane marki nokia.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...