Skocz do zawartości

Lg Ke 850 Prada Problem


kaasiulek

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu kupiłam sobie ten telefon. I mam w związku z tym kilka pytań do posiadaczy prady. Mianowicie:

1. Wiem, że zgrywać przez bluetootha tylko na pamiec wewnetrzna telefonu. ale jak to potem przenisc? to zdejc doszlam, ze trzeba od razu ustawic w aparacie, ze ma sie zapisywac na karcie, ale co do mp3 nie mam pojecia. Przy ddzwieku nie ma czegos takiego jak menu (nie chce wejsc)

2. Gdzie mozna ustawic dzwiek? Jak wchodze w profile-profil-personalizuj to nic sie nie dzieje ;/

3. Jak wylaczyc bluetootha, wchodze bluetooth-> stan i nic sie nie dzieje. na poczatku jak tam weszlam to sie wlaczyl a teraz nie moge wylaczyc.

4. Zeby zgrac mp3 z kompa to co mam zrobic? zainstalowalam prgram z plytki, podlaczam telefon a komputer nie wykrywa mi telefonu nawet jako dysku wymiennego. a jest dobrze podlaczone bo bateria sie laduje.

5. Wysyłanie smsow- czy za kazdym razem trzeba wpisywac numer a nie zaznaczyc w ksiazce telefonicznej? to duze utrudnienie spisywanie nr na kartce i dopiero wysylanie ;/

Jest pelno tych bledow

A instrukcje znam juz na pamiec i nic z tego

czy cos nie tak mam z telefonem?

prosze o pomoc

w razie czego jestem dostepna na mailu -> [email protected] albo pisac na gg nawet jesli niedostepny 7296180

przez te niby blahostki nie moge nic zrobic

Oto przyklad:

w instrukcji jest napisane (s.42), ze jak sie wejdzie w obrazy a potem w menu to pokazuje sie lista zakladek:

wyslij przez,

ustaw jako tapete,

usun,

plik: pbroc obraz, zmien nazwe, przenies/kopiuj, informacje

drukuj przez bt

pokaz slajdow itd

a mi po pierwsze menu w opbrazach domyslnych nie istnieje a w zdjecieach jest calkiem co innego:

Pokaż

zmień nazwę

usun

info

drm info

send via: mms, obex

wyslij jako mms

zamknij

blagam?:(

Ja już nie mam na to siły:(

Boję się, że jest coś nie tak z telefonem jakieś fabryczne błędy. Telefon był owszem na gwarancji, ale zdjęłam simlocka i boje sie, ze stracilam sporo kasy.

Prosze o pomoc, zrobilabym wszystko byle te bledy sie wyjasnily :( ile moze kosztowac taka naprawa:(:(:(:(?

Odnośnik do odpowiedzi

Sam myślę, że to jednak wina softu. Nie mam osobiście tego telefonu, no ale dlaczego w opcjach raz masz po polsku, raz po angielsku?? Ponadto nigdy nie słyszałem o podobnych problemach, a może nie o wszystkich. Na 90% wina softu, 10% moje braki w wykształceniu ;)

2. Gdzie mozna ustawic dzwiek? Jak wchodze w profile-profil-personalizuj to nic sie nie dzieje ;/

skoro to ustawienia dźwięków, to nie szukaj ich w profilach.

No nie da się tam od razu na kartę, ale opcję przenieś powinnaś mieć. Zawsze możesz zakupić czytnik kart pamięci(cena ok.10zł) i tak wgrywać pliki.

Reszta wskazuje na niewłaściwe oprogramowanie.

Szkoda, że straciłaś gwarancję :P

Teraz trzeba będzie zapłacić, ale może inni użytkownicy mają lepsze porady.

Odnośnik do odpowiedzi

Sprobuj iść tam gdzie zdejmowali ci tego sim locka moim zdaniem to coś z softem pewnie się posypał po zdjęciu sim locka. A naprawa nie powinna być wiele droższa od zdjęcia sim locka

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej trudno będzie poradzić cokolwiek innego niż wycieczkę do serwisu na wgranie softa (to nie sony ericsson tam dało by radę to naprawić w domowym zaciszu :) ) zawsze można pójść tam gdzie zdejmowali sim locka i próbować im wmówić że telefon zaczął sie sypać zaraz po zdjęciu sim locka (no chyba że tak było na prawdę tj. zaraz po zdjęciu pojawiły się problemy wtedy mamy szansę ze komis poczuje się do winy)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...