Skocz do zawartości

Odbieranie Emaili W Heyah


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam telefon SE W200i, który może odbierać pocztę email. Mam sieć Heyah i nie wiem czy oferuje ona taką usługę. Sprawdzałam na str. heyah, ale nie znalazłam takiej informacji, a może ją przeoczyłam. Czy mogłabym taką usługę aktywować z Heyah? Jeżeli tak, to w jaki sposób?

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie by dało radę wystarczy pobrać jakiekolwiek ustawienia a później w opcjach przestawić tą konfigurację na ustawienia hotmaila (trzeba wpisać smtp i takie tam)

Odnośnik do odpowiedzi

Prosze bardzo musisz podać adres dla serwera poczty przychodzącej nazwę użytkownika i hasło a także adres dla serwera poczty wychodzącej nazwę użytkownika i hasło (najczęściej a właściwie zawsze taki sam jak dla poczty przychodzącej) no i w razie gdyby sytuacja tego wymagała protokól (zazwyczaj POP3) a oczywiście musisz podać nawę swojego konta. A trzeba także ustawić punkt dostępu.

Odnośnik do odpowiedzi
Tak też zrobiłam. Podałam nazwę konta, użytkownika, hasło. Serwer poczty wychodzącej i przychodzącej - POP3 (było zalecane). Ale nic z tego. Emaili odbierać nie będzie. Może te ustawienia z serwerem w usłudze hotmail są inne?

Napisz dokładnie co wpisywałaś w które pola.

Odnośnik do odpowiedzi

W odpowiednich polach wpisałam nazwe konta i adres email, łącz uzywając - heyahwap (jest jeszcze heyahmms), protokół - POP3 (jest jeszcze IMAP4), serwer przychodzacych - POP3 (tu nie byłam pewna, nie ma opcji wyboru serwera; nie wiem jakiego serwera się używa dla usługi hotmail), podałam nazwę uzytkownika, hasło, port przychodzących - 110, port wychodzących - 25 (te dwa ostatnie są od razu ustawione - nic nie zmieniałam). Przy takich ustawieniach usługa nie działa. Konfigrurowałam też na str. sony ericsson http://www.sonyericsson.com/cws/support/ph...cc=pl&lc=pl , ale w liście usług nie było hotmaila i telefon nie odbierał ani nie wysyłał poczty.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...