Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam problem z uruchomieniem komórki Motorola Moto G6 Play. Telefon przeleżał 2 lata w szafie w pudełku nieużywany i nieuruchamiany. Wiem że wcześniej działał, zanim wymieniłem go na nowszy i zanim go tak zostawiłem. Teraz mam taki problem. Jak podłączam go do ładowarki to normalnie się ładuje bateria. Jak uruchomię go to pierwsze logo motoroli przechodzi normalnie i włącza się ekran gdzie muszę narysować symbol żeby odblokować, są tu dostępne połączenia alarmowe i działa dzwonienie np. pod 112. Natomiast jak narysuje symbol to telefon włącza logo i melodie "Hello moto" pisze uruchamianie androida i wyświetla się taka kropka spadająca z góry, logo play i dalej nic nie idzie, ta kropka "kapie" z góry w nieskończoność, symbol uruchamiania się. Zostawiłem tak wczoraj na ponad 5 godzin telefon i nie uruchomił się tylko ciągle w tym miejscu to logo "kapało". Restartowałem kilka razy i ciągle idzie do tego momentu uruchomienia i tak zostaje w tym miejscu i dalej nie idzie.
Ktoś może wie co może być przyczyną i jak to rozwiązać? O ile w ogóle się da we własnym zakresie... 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...