Skocz do zawartości

samsung a54/nothing phone 1 czy iphone 12


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę nie wiem co wybrać , szukam nowego "niedrogiego" telefonu do aplikacji banku , booking , signal , discord itp , płacenia telefonem i dosłownie czasami obejrzenia filmu czy zagrania w grę logiczną czy coś takiego 
aktualnie mam iphone 12 mini , kupiłem kilka miesięcy temu używany i na początku fenomenalny aktualnie bolą mnie dwie rzeczy czyli bateria która jest do wymiany ( kondycja 79% bo w lato strasznie się grzał i stracił ok 3% w miesiąc czy dwa ) plus mały ekran który jest plusem ale aktualnie więcej korzystam z telefonu żeby pisać na signalu np i chciałbym szczerze lekko większy ekran ale też nie za duży bo jestem niski i mam małe kieszenie :)

zastanawiałem się już nad POCO x5 pro ale tutaj odpycha mnie fakt że telefon od teraz ma dostać tylko jedną aktualizację systemu co jest mega słabe bo mam wrażenie że to kupienie telefonu który już jest w połowie swojej żywotności 
z reszty opcji zostały mi Samsung a54 lub nothing phone 1 i np jako małą opcje biorę np możliwośc zmiany mojego 12 mini na zwykłą 12 która będzie miała trochę większy ekran i większą baterię 

od razu mówię że chcę telefon na lata który wymienię jak będę musiał bo nie jestem osobą która wymienia sprzęt co rok czy dwa , kupuję raz co jest dobre i trzymam aż nie daje rady tak jak moje stare telefony które wymieniłem bo już się cięły strasznie i nie miały aktualizacji więcej 
 PS dodam że używając iphona mam ciągle w głowie że jak będę go męczył grał itp to szybciej się rozładuje co równa się ładowanie i szybszy spadek % na kondycji czyli znowu gorsza bateria a czegoś takiego nie miałem w starych telefonach i nie czułem by trzymały gorzej zwykle starczały mi na 1,5-2 dnia a tutaj od rana do wieczora tylko jeśli  mało z niego korzystam 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...