Skocz do zawartości

Nokia 6500 Slide Vs Samsung G800


Radix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Mam dylemat ktory telefon wybrac z tych 2 podanych. Ogolnie zalezy mi na dobrym wygladzie i funkcyjnosci telefonu oraz na duzym i dobrym wyswietlaczu. Z oferty ery przy przedluzaniu umowy spasowaly mi te 2 telefony ale nie wiem ktory wybrac. Ogolnie to troche zrazilem sie do samsungow modelem E250 tyle ze miedzy E250 aG800 jest przepasc wiec za bardzo porownania nie mam.

Prosze wiec o doradzenie ktory tel bedzie trwalszy, latwiejszy w uzytkowaniu, do ktorego latwiej znalesc oproramowanie i gry i do ktorego latwiej je zainstalowac.

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
E250 aG800 jest przepasc

no tak, E250 to nie jest nic interesującego, a wyróżniające go bajery w tym przedziale cenowym są bardzo słabe, ale zawsze się ktoś nabierze i kupi.

Jestem za Samsungiem ze względu na zawarte w nim opcje, ale Nokia, to Nokia.

SGH-G800 posiada matrycę 5 MPix i obiektyw z trzykrotnym zoom optycznym. Do tego dołączono ksenonową lampę błyskową, technologie rozpoznawania twarzy oraz redukcję efektu czerwonych oczu. Funkcje telefonu są typowe dla modeli trzeciej generacji (3G): obsługa standardu Bluetooth 2.0 i USB 2.0, czytnik kart MicroSD oraz odtwarzanie plików MP3, AAC, AAC +, e-AAC + i WMA. Niestety zapomniano o obsłudze standardu WiFi. Telefon o wymiarach 101x51x19 mm posiada 2.4 calowy ekran LCD o rozdzielczości 320x240 pikseli i wysuwaną klawiaturę (slider).

Widok z tyłu.

g800.jpg

Zobacz:

http://www.telix.pl/artykul/samsung-sgh-g8...ny-3,19997.html

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...