Skocz do zawartości

iphone 14 plus czy cos innego do 4500zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W najbliższym czasie będę zmieniał telefon na nowy. Obecnie mam iphone 6s plus - służył mi dzielnie 6 lat... ale we wrześniu tego roku dostał ostatnią aktualizację bezpieczeństwa w związku z tym postanowiłem go zmienić na nowy. Pewnie będzie mi on służył jako drugi telefon, ale telefon do logowania na konta banków itp, potrzebuję mieć z aktualizacjami.

Telefon chcę kupić na MAKSYMALNĄ długość... żeby mi służył te 5 lub nawet 6 lat jak obecny smartfon. 

 

Moje priorytety:

1. długość wsparcia od producenta - podstawa, bez tego ani rusz

2. dobra bateria (w 6s plus jest nie do zajechania w jeden dzień)

3. w miarę dobre aparaty oraz nagrywania filmów... co by dzieci nagrywać ;) (zeby byly lepsze od 6s plus... ale to pewnie wszystkie juz będą lepsze)

4. zeby się za bardzo nie grzał

5. dobre wykonanie... zeby na lata starczyl... moj 6s plus wciaz wyglada jak nowy

 

nie zalezy mi za bardzo na:

- wyswietlaczu 120hz

- super mega wydajnosci - dla mnie wydajnosc 6s plus jest wciaz wystarczajaca.

- szybkim ladowaniu... wyznaje zasade apple i samsunga... czyli bardzo szybkie ladowanie skraca zywotnosc baterii

 

Myslalem o iphonie 14 plus... ale ostatnio kolega w pracy powial mi, ze teraz wiecej producentów daje długie wsparcie dla swoich telefonów... stąd ten temat.

Nie jestem mega przywiązany do apple, może być android... byle spełniał powyższe warunki.

Cena 4500zł to maks ile mogę dać, ale wolałbym żeby cena nie przekroczyła 4000zł. i telefon musi być z polskiej dystrybucji... kupowanie za granicą mnie nie interesuje

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...