Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak jest z zasięgiem w PLAY mieszkam w okolicach Myszkowa(woj.śląskie) dokładnie to mieszkam na wsi i nie wiem jak będzie z tym zasięgiem a słyszałem że play korzysta z nadajników plusa to skoro z plusa mam zasięg to z play też bęnde miał ??????

Proszę o bardzo szybką odpowiedz !!!! :mellow:

Odnośnik do odpowiedzi
A jesteś zadowolony z tej sieci czy nie bardzo ?

Ja mam Play i Erę co do zasięgów oba na tym samym poziomie, czyli bez zastrzeżeń, co do kosztów to Era mnie niszczy finansowo, Play jest sporo tańsza, głównie dzięki temu, chyba że do wszystkich dzwonię w tej samej cenie... 49 groszy

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest źle, choć gdy przypomnę sobie 3gr za sms w Heyah to... No i Play nie ma darmowych bramek sms internetowych, ale może poprostu nie mogę znaleźć :P .

A no i denerwuje mnie około 5 sms-ów od Play z informacją o konieczność doładowania, gdy zbliża mi się koniec ważności kąta.

Ale są też zalety(aby nie było, że tylko są wady do omówienia i tyle).

49 groszy
- to trzeba aktywować, bo na początku jest inaczej, ale łatwo jest to zrobić.

200 sms-ów za free do wysłania- też należy aktywować (do wszystkich sieci).

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz przyszła mi wiadomość z Play, o treści:

Witamy! Połączenia w sieci Play od 19 gr/min i 10 gr/SMS - wybierz Nowy Play na Kartę - ZAWSZE TANIEJ. Wpisz kod *107# i zatwierdź. Szczegóły na playmobile.pl

Wiadomo o co chodzi ;)

Skorzystałem z tej oferty, choć z małymi problemami, a konkretnie to miałem komunikat, że aby z tego skorzystać trzeba mieć Play na Kartę, a ja właśnie miałem Play na kartę i trochę to dla mnie niezrozumiałe, ale po kulkunastu próbach nareszcie się udało :wacko: .

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...