Skocz do zawartości

Pc Forum Sie Rozwija A Forumgsm?


Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze forum o kopmapch ma 3 razy wiecej urzytkwnikow itp. To forum to raczej plankton sie rejestruje co sie pyta o wybor komorki i koniec na tym.Juz byl poruszany temat rozwoju forum i jest bez echa.

Moze jakos uatrakcyjnic to forum????.Mam wrazenie ze admin to zaponial juz o nim oraz moderatorow nei widze.

Odnośnik do odpowiedzi
Trafiłeś w 100% z tym tematem. To forumgsm umiera :) . Jest mało userów, a jak się pojawia ktoś nowy to kończy swoje działania na własnym poście a potem PaPa :rolleyes:

No właśnie.Nic się nie robi w tym kierunku. A powiem szczerze nudzi mnie już odpisywanie na pytanie czy tne to fajny telefon albo który wybrać non-stop więc chyba nie będę tu już się udzielał.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...
Jedyne osoby które robią coś na forum to ja, pio(cos tam cos tam) no i kr(cos tam cos tam) no i moze jeszcze marian-gsm. Mogłem oczywiście kogoś przegapic za co sorry

Z całym szacunkiem ale uważam, że udzielam się dość mocno na tym forum

!!!!!!!!!!!!!!! i pomagam, ale ile można wybierać ludziom telefony....

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam Sie to ciągłe wybieranie telefonów staje się nudne i momentami denerwujące. Grymaszenie w postaci: kolor mi nie pasuje, klawisze za małe, za duży, zbyt okrągły, za kwadratowy itp. itd.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...

Z mojej strony mały OT, jednakże w tytule są oba fora, gdzie zauważyłem, że na obu necik jest adminem, dlatego mam pytanie czemu forumGSM jest tak ZANIEDBYWANE?

Od już nie wiem kiedy cisza, cisza i nagle hasło "Październik to miesiąc zmian"

Pytam się co to ma być? Ja to muszę napisać wprost, a pewien zbieg okoliczności jest dla mnie o tyle irytujący, co komiczny.

No i niby co będzie zmieniane prócz ogłoszonego kastingu na Moderatorów?

Na forumpc jest możliwość:

- szybkiej odpowiedzi

* pytanie, czy to takie ekstremalne wyzwanie wprowadzić tą opcję ma forumgsm?

- możliwość wyboru skórki

* niby nic, a jednak coś fajnego. Skoro to forum chcecie rozwijać to pamiętajcie również o szczegółach.

- spolszczenie forumpc jest pełniejsze niż tutaj

* choćby przyciski, tutaj np: "EDIT" , tam , "Edytuj" tutaj "Quote" tam "Cytuj" (to ma czemuś służyć, bo dla mnie to po prostu niedbalstwo).

- reputacja

* można by również tą opcję zapożyczyć stamtąd, czy to zły pomysł..?

- logo forumgsm

* na forumpc jest, tutaj standardowo nie ma.

- KOSZ

* nawet na tym forum by się przydał, jak zmiany to na każdym sprzyjającym froncie.

- Chatbox?

* wiem, że wydaje się mało sensowne przy obecnej aktywności na forum, jednak niektóre pytania tam się właśnie nadają, gdzie odpowiedź to TAK, lub NIE. Poza tym wolna rozmowa na dowolne tematy to pozytyw.

- Regulamin

* wcale nie jest mi do śmiech, gdy nawet ambicja przeczytania go musi wiązać się z ówczesnym go znalezieniem, otóż jest w dziale Sprawy forumGSM.pl ;)

Nie może być to zrobione tak jak to jest na forumpc ??

to pewnie nie wszystkie uchybienia na które natrafiłem porównując oba fora od strony wizualnej i manualnej. Jakkolwiek irytuje mnie mój przykry wniosek, iż dopiero kłopoty wywołane przez "spamerskie roboty" spowodowały zainteresowanie się tym "planktonem" co pewnie i tak niedługo wróci do normy i będzie tak jak było, czyli cicho - sza.

BTW, forum "nie ruszy od nowa" wraz z nową moderacją, to chyba jasne tak? obym się mylił, ale inny wniosek mi nie przychodzi na myśl. Bo co to za zmiany, że ktoś dostanie zieloną rangę? To oczywiście dobry pomysł i już o tym pisałem, ale chyba nikt nie spodziewa się przełomu, bo nic się nie zmieni (<-warte uświadomienia) z dnia na dzień.

Mógłbym się jeszcze myślę długo rozwodzić na te tematy, ale jest 23:20, idę spać.

Proszę o reakcję Administratora, bo opisałem się jak głupi :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Również popieram kolegów to forum ma mnóstwo tego typu błędów i jest niedopracowane, a reakcja admina cóż posiedział jakiś tydzień na forum ogłosił wybory moderatorów i cisza zero zmian (w sumie pojawiła się jedna po próbie edycji posta pojawiają się krzaki a wcześniej tego nie było).

Odnośnik do odpowiedzi

Na forumpc.pl, bo tutaj nawet nie zostało to widocznie pokazane przeczytałem, że użytkownicy wpłacili już blisko 400zł, na server, który będzie w sumie kosztować 1900zł.

Jak tak dalej będziecie patrzeć na userów, że opłacą wam za cały serwet to długo jeszcze nic nie ruszy, może już do września 2009r na moje 19 urodziny będę miał okazję zobaczyć nowy serwer od którego to zakupu dopiero mają być wprowadzane zmiany...

Hallo, zakładaliście forum, to chyba zależy wam na nim, sami powinniście resztę kasy dołożyć i kupić tego serva jak najszybciej. Bo codzienne gapienie się na komunikat, że serwer przeciążony i nie ma opcji, żebym zobaczyło co się dzieje na forum nie jest ciekawe.

pio ma rację z tymi krzaczkami. Postów nie można spokojnie edytować w razie jakiejś literówki, czy pomyłki. Ale oczywiście z tym też pewnie będziemy musieli poczekać, aż ludzie w końcu wpłacą całą kwotę.. nie wiem, czy do tego czasu będzie mi się chciało zaglądać na forum.

Później zajmę się resztą.

jak wcześniej nic nie było robione to było dobrze, a jak ktoś ma do was pretensje, to oczywiście ciągle to zdanie. Więc długo jeszcze będziemy jeszcze czekać na tą "resztę" ?

Edytowane przez kr110
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Nie trzeba patrzeć na inne fora na pierwszy rzut oka widać że to forum jest biedne. Administrator ogłosił że będą zmiany i znów cisza. Fajnie przyciski po polsku i co dalej co ze zmianami które proponował kr110 założę się że necik nawet ich nie wziął pod uwagę. Rozumiem można pominąć ChatBox czy szybką odpowiedź (chociaż to także fajne pomysły) ale już nie umieszczenie Regulaminu jako działu jest po prostu dziwne. Dodatkowo teraz forum pozostało bez jakiejkolwiek moderacji i powoli zaczyna się robić śmietnik a nie forum. Z ciekawości zarejestrowałem się na forum PC do którego jest tu odnośnik i na którym administratorem również jest necik i co to jest całkowicie inne forum wszystko elegancko zrobione ChatBox, Regulamin itd. ogólnie forum dużo bardziej rozbudowane. Co ciekawe zauważyłem że necik jest tam bardzo często obecny dlaczego o tym mówię bo na forum GSM widziałem go ostatnio wczoraj przez jakieś 5 może 10 minut. Zastanawiam się dlaczego administrator przestał interesować się tym forum jeszcze rok temu sytuacja była całkiem inna, to co dzieje się obecnie jest po prostu śmieszne bo gdyby ktoś nie zauważył to w tej chwili nie dość że mamy forum bidne to jeszce pozbawione moderacji wcześniej przynajmniej marian-gsm sprawował nad tym jakąś kontrolę obecnie właściwie nikt. Zastanawia mnie także ile ta sytuacja będzie trwać ile będzie trwało ciągłe ignorowanie sprawy przez administratora który (skoro ogłosił zmiany) powinien zacząć działać. Teraz pozostaje nam czekać na reakcję a może powinienem powiedzieć na litość necika który łaskawie wprowadzi jakieś zmiany dla tych kilku użytkowników którzy zabiegają o to by to forum jakoś się prezentowało zarówno od strony wizualnej jaki i udzielanych na nim porad, radzę tylko pamiętać że cierpliwość tych użytkowników kiedyś się skończy ( bo w końcu ile można czekać i prosić nie uzyskując żadnej odpowiedzi).

Odnośnik do odpowiedzi
Pc Forum Sie Rozwija A Forumgsm?

A forumgsm jest nie(do)rozwinięte :lol: .

Można by to jeszcze ciągnąć i jechać po całej tej "osobliwej" sytuacji, ale po co..bezsens.

Najważniejsze rzeczy już wspomniane, pozostaje czekać na motywacje u Admina. Z innej strony to bardzo Ciekawe co się dzieje, że 3 najaktywniejsze osoby na forum usiłują już...od Maja (co w tej chwili równa się 7 miesięcy) zmienić coś motywując Admina do zmian. To chyba jest śmieszne, bo poważne nie wiem z której strony.

Moderacja:

Moja ironia nie ma końca. Patrzcie, że te 3 osoby wypowiadające się do tej pory w tym wątku to ta sama trójka która chce być Moderatorami. Wniosek:

Admin nie potrzebuje w moderacji, ludzi którzy stawiają warunki. Pewnie też dlatego do dzisiaj nie ma nikogo, kto by robił porządek na forum.

Dalej, chyba nie ma co porównywać tych dwóch for. Tam mają wszystko tutaj mamy ...

Gdzie ideały, że biedniejszym się pomaga, że chce się, żeby mecz wygrała słabsza drużyna.

To jest szczere. Też śmieszne prawda? :lol: Sami jesteście śmieszni z tym forum!

ja nie myślę co mówię, ja mówię co myślę!

Może i na tym forum kiedyś przyjdzie czas na poziom, tymczasem to "olewka" admina i "polewka" kr110.

dobra nie rozpisuje się dłużej, bo jeszcze będzie za dużo i nie będzie górze się chciało tego czytać :(

Jeszcze jedno, proszę jeszcze to przeczytajcie:

Na forum mamy pierwszego Moderatora :P Zdziwicie się, bo to nikt z osób które się zgłosiły, tą osobą jest..uwaga.. jest to Rz3znik ! Brawo! Brawo! Przegranym dziękujemy za chęci i zapraszamy za rok :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...