Skocz do zawartości

Jaka Marka Najlepsza?



Rekomendowane odpowiedzi

Która z podanych mark komórek jest obecnie najlepsza?? Chodzi mi głównie o funkcje itp. Ja daje na Nokie i myśle że większość na Nokie postawi bo poprostu są formą specjalnie przeznaczoną dla komórek a nie tak jak np. Siemens który produkuje i komórki i np. lodówki czy mikrofalówki. Nokie cenowo nie są drogi jak do swoich możliwości, wg. mnie mają najlepsze obudowy, wygląd i funkcjonalność. Polecam Nokię 6300 ;p

PS.

Jedynie namyślałem się nad Motorolą, ale szybko sie psują a Sony Ericssony mają często Joystick'i które również szybko się psują ;p

Odnośnik do odpowiedzi

Nokia.

PS. Nie tylko Fiński producent ma dobre obudowy, a na przykładznie Nokii 6020 to ta jest ścieralna jak ołówek. Jest trochę racji z tylko joyami w SE, ale tylko troche, bo to taka ogólnie przyjęta prawda, że się często spują, ale nie jest to jakąś oczywistością.

Sam nie polecam 6300 :wacko: Disaster

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem sporo telefonów i dochodzę do wniosku, że to jest tak iż raz się producentowi uda a czasem nie wyprodukować coś dobrego. Trochę jak z autami-renomowany wypuści bubla,a badziewny- hit trwałości.Wiele zależy od sposobu użytkowania.Choć bliżej mi do Noki

Odnośnik do odpowiedzi

Nokia.

Zastanawiałem się jeszcze nad siemensem bo funkcje mały ciekawe (i można był go łatwo tuningować :P )

ale postawiłem na nokie (może dlatego ze teraz mam :lol: ) zgadzam sie z tym ze każdy producent może wypuścić jakiegoś hita a następny telefon to będzie badziewie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja nigdy w życiu nie kupie Siemens'a. Takie marki jak Nokia, Motorola czy Sony Ericsson mająwyrobioną markę i specjalizują się w tym a Siemens produkuję nie tylko komórki lecz np. pralki czy lodówki więc np. proszę sobie wyobrazić komórkę firmy Volkswagen. Jest marka telefonu chyba Mitsubischi i wiadomo że złom. Nokia, Motorola i SE żądzą!

Odnośnik do odpowiedzi

Makaveli nie kupisz siemensa bo ich nie produkują ale w momencie gdy je produkowali to nie były głupie telefony a odnośnie wieszania to ludziom którzy przesiedli z 3310 na jakiegoś nowszego siemensa te tele muliły bo ludzie ich nie umieli obsługiwać wystarczyło je od czasu do czasu zdefragmentować.

Odnośnik do odpowiedzi

No no, co wy mówicie?? Co prawda produkcja Siemens'a została zaprzestana z powodu braku opłacalności i w konsekwencji bankructwa, to jednak miały one swoje zalety. Nie patrząc na charakterystyczne zawiasy, kiedyś były naprawdę szpanerskie;D

Sam korzystam czasem z M50, której w Wikipedii nie mogę znaleźć:)

Zdjęcia:

SL45i

M50 :D

Odnośnik do odpowiedzi

kr110 zgadzam się z tobą w całej rozciągłości :P

A jeszcze odnośnie zarzutów stawianych przez Makaveli Siemensowi Samsung też produkuje wszystko począwszy od mp3 przez telefony, telewizory, zestawy kina domowego na samochodach kończąc jednak nikt nie robi mu z tego powodu wyrzutów. Siemensa trzeba umieć obsługiwać wiem bo sam miałem c65 przez 2,5roku i jakoś specjalnie mi się nie wieszał i do tej pory działa sprawnie tyle że w rękach moich rodziców.

Odnośnik do odpowiedzi

NOKIA Rulez, zdecydowanie najtrwalsze obudowy, i najladniesze ekraniki(plamka), nawet po upadku taki model nokii mozna zlozyc i dziala prowidlowo :P ja od zawsze mialem nokie teraz wórcilem do 5210 - model praktycznie niezniszczalny! Gorąco polecam :)

Odnośnik do odpowiedzi

O sorry zapomniałem o Samsungach. W tym przypadku zgodzęsię z tobą ale trzeba przyznać - Nokia rzązi co np. potwierdzi ilość tematów i postów robionych w dziale Nokia. A z czego sięto bierze - jest najlpesza i wybiera je większość ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi
O sorry zapomniałem o Samsungach. W tym przypadku zgodzęsię z tobą ale trzeba przyznać - Nokia rzązi co np. potwierdzi ilość tematów i postów robionych w dziale Nokia. A z czego sięto bierze - jest najlpesza i wybiera je większość ludzi.

Mi się bardzo dobrze użytkowało M35i(gumowatą) i w szkolnych czasach bajer zwany sl45.

Oraz Sony Ericssona t28i - to był kiedyś bajer.

Nokia jest na 1 miejscu, potem SE, Samsung, Motorola i reszta.

Chociaż teraz nie ma już takich atrakcji z telefonami jak kiedyś, że po roku przeskok technologiczny był ogromny

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chodzi siemens, to nie do końca nie istnieje. Został wchłonięty przez tajwańskie BenQ i jakis czas funkcjonował tandem BenQ-Siemens, dopiero później nazwe zmieniono na samo BenQ. I jak na razie pojawiło się kilka ciekawych zapowiedzi wlasnie tej firmy, ktora jest ewidentnie spadkobiercą Siemensa, np. http://www.komorkomaniak.pl/02/super-cienk...lefon-benq-t60/ - T60, prezentuje sie całkiem nieźle, a i http://www.komorkomaniak.pl/15/benq-e55-%e...sredniej-polki/ - E55 też będzie całkiem przyjemny. Oczywiscie tych teli nie ma jeszcze u nas, ale BenQ zamiesza, jestem pewien. Zresztą te ich produkty jakos tak mi zalatują Siemensem.

Sytuacja trochę podobna jak w przypadku IBM / Lenovo - z początku sprzedawano notki pod podwójną nazwą, a teraz zostało samo Lenovo i... design. Spytajcie kogoś, kto sie zna na notebookach - Lenovo jest uważane za najlepsze.

A jeśli chodzi o markę telefonów to stawiam na 2: HTC i Glofiish - gdy wejdzie DX900 http://www.komorkomaniak.pl/03/4-nowe-glof...-computex-2008/ , to będzie prawdziwy killer, na 2 karty SIM, a i Diamond za niedługo będę miał do testów, to się przekonam, ale spodziewam się po nim wiele.

Odnośnik do odpowiedzi

Komórkomaniak?? Lol tym to ja bym się w ogóle nie sugerował, tam nawet 3310 byłaby podnoszona pod niebiosa.

Co do symbiozy Siemensa, to tak samo mogę powiedzieć, że Palit(producent kart grafcznych) kupił Galaxy, tak jak wcześniej Gainwarda oraz XpertVision B)

Zobaczymy z jaką polityką wysoczy BenQ e Polsce.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...