Skocz do zawartości

6630 simlock?


ryszard golec

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze mozna z nokii zdjac kalkuratorem sima wpisujesz imei zamiennik sieci wybieraszz listy wybierasz gerupe telefonu dct3 dct4 ale to jesat chyba alac4 czy jakos tak a nie mozesz pojsc do serwisu gsm za 21 dychy ci sciagna

[ Dodano: 2005-09-12, 18:42 ]

wiem ze mozna z nokii zdjac kalkuratorem sima wpisujesz imei zamiennik sieci wybieraszz listy wybierasz gerupe telefonu dct3 dct4 ale to jesat chyba alac4 czy jakos tak a nie mozesz pojsc do serwisu gsm za 2 dychy ci sciagna

Odnośnik do odpowiedzi

sympatyczni panowie wszystkie odpowiedzi są nieprawidłowe,okoliczna elita sim {mówię o regionie lubelskim} poddała się .chodzą słuchy że ktoś w warszawie za 300zł ,lub jakiś jugol u siebie za200€ ale żadnych konkretów.pytanie jest czy komuś udało się jeżeli tak to gdzie usunąć siml. angola i wykona tę samą operację na mojej6630{nie boję się wydatku,czekam na rzeczową ofertę}

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Z tej Nokii ściągniesz sim-locka tylko i wyłącznie w orginalnym serwisie Nokii za około 300zł.W nowszych wersjach softu nie pomagają takieżeczy typu "kalkulator".Ja próbowałem ściągnąć sim-locka z Siemensa Sx1 i powiedzieli mi że by musieli wyciągnąć procesor ale się tego nie podejmą bo to za duże ryzyko, a w orginalnym serwisie kosztuje to około 200zł.Wszystko zależy tylko od wersji softu.

Odnośnik do odpowiedzi

ryszard golec, a byłeś w AKOM GSM na ul. Furmańskiej 8 (obok tego niebieskiego SIMLOCKA, wchodzi sie w uliczke i tak jest taki maly komisik i tam zajmuja sie takimi rzeczami). Mailem kiedys SX1 i sie poprostu popsul, chodzilem wszedzie, i wszyscy mowili nic z tego jest do wyzucenia, zanioslem do nich i.. wprawdzie kosztowalo to 200 zl ale naprawili go. Z simami nie do zdjecia tez chodze do nich, naprawde polecam ten komis. tu masz telefon do nich

603359049 lub 504660046 i stacjonarny 5349625 (kierunkowy 81 ) :bye:

Odnośnik do odpowiedzi

dałem przez znajomego do jakichś magików ,150 było wytargowane ,ale mineły 4tyg.i jajco.jedyne co zrobili to poprawili polskie menu , bo wyobraż sobie , że ona już raz była w nokii w warszawie jakieś 2 miesiące temu i za 42zł wróciła z PL menu w którym nie działało kilka funkcji w tym nagrywanie video i to mi wyleczyli ale telefonować się nieda .jak to się zakończy to cię powiadomię

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
podobniez z noki 6630 nie da sie sciagnac simlocka za pomoca kodu Sad , jedynie kablem

na dzien dzisiejszy nie zdjemiesz ani tym ani tym.Jedyna opcja to sciagniecie za ok 200 zl(lub troche mniej nie wiem ile teraz dokladnie) gdzie telefon jest wysylany gdzies do Serbii.Chyba ze cos przez ostatnie tygodnie sie zmienilo :)

Odnośnik do odpowiedzi

no wiesz to zalezy ile za ta nokie beda dawac na allegro za caly zestaw nowy !!!! (TELEFON ,BATERIA ,KLAPKA,CD ,KABEL USB, SLUCHAWKI, KARTA 64MB + adapter, LADOWARKA, jednym slowem wszystko + pokrowiec) CENA : 999zl plus koszty przesylki czyli 1035zl jezeli dali by mu za nia jakis 930-1000zl to sie oplaci

Odnośnik do odpowiedzi

ryszard golec, zadzwon tutaj

AKOMGSM

ul. Furmańska 8

(081) 5349625

603359049

504660046

Zawsze mi zdejmuja simy, polecam ten serwis, maly ale maja prawie wszysto. A z tym wysylaniem telefonu do serbii to chyba zart jakis. Taki sim kosztuje 100 PLN

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...