Skocz do zawartości

Simlock Z Każdego Telfonu.


filu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mógłby mi napisać ktoś jakim programem zdjąć simlocka przez kabel bądz kodem z telefonów marki Nokia, Sony Ericsson i Motorola ? Z góry thx :lol: Aha i jeszcze jakby było napisane jak posługiwać się tym programem zeby w telefonie nie namieszać :P

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, czy mógłby mi napisać ktoś jakim programem zdjąć simlocka przez kabel bądz kodem z telefonów marki Nokia, Sony Ericsson i Motorola ? Z góry thx :lol: Aha i jeszcze jakby było napisane jak posługiwać się tym programem zeby w telefonie nie namieszać :P

Z większości Noki zdejmiesz kodem ( ze starszych modeli) wystarczy wpisać w google z se zdjmiesz SEtool obsługa bardzo łatwa.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam

czy może ktoś wie jak ściągnąć simlocka z noki 6610i... próbowałem kodem wpisałem 2 razy. telefon jest w sieci era numer imei to 355667002957543 Moje gg 4137552.... lub zaproponować jakiś dobry program do ściągnięcia simlocka. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

yamahad890

Żeby zdjąć u Ciebie blokadę musisz mieć kabel serwisowy(to nie ten sam, przez który wgrywasz do tela zdjęcia,dzwonki,gry). Jeśli go nie masz, to taniej wyjdzie zdjęcie SimLock'a w serwisie.

Jeśli masz kabel serwisowy, to tutaj masz stronkę z programami do serwisowania Nokii.

Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...