Skocz do zawartości

Wybór Pomiędzy Lg Ku311 A Ku385


konjo_12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem że jestem nowy na forum, ale myślę, że mi pomożecie i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na temat dwóch telefonów.

Otóż, jestem zdecydowany na wzięcie telefonu na abonament w PLAY (najtańszy za 30 złotych + 10 pln dodatkowe), i mam mały dylemat jaki telefon wziąć. Jako, że na telefon nie chcę za dużo wydawać. Wybrałem więc LG KU311 i LG KU385, oba są według mnie fajne, ale nie wiem, jak jest z ich wytrzymałością, awaryjnością, wygodą obsługi, działaniem aplikacji (czy lubią się od czau do czasu zawiesić), ile trzyma bateria. Nie zwracam uwagi na jakość odtwarzanych mp3-ójek (od tego mam odtwarzacz), czy wyświetlacz jest czytelny, wyraźny (niby oba mają taki sam o rozdzielczości i liczbie kolorów ale warto się zapytać).

Z góry dzięki za pomoc i opinie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Według mnie sa to telefony o podobnym standardzie z tego co wiem to baterie w nich trzymają po kilka dni a wyświetlacze tak jak wspomniałes sa takie same więc jest to poprostu kwestia gustu mi sie bardziej podoba KU 385 aleto moje subiektywne odczucia ogólnie telefony z tego co słyszałem bardzo żadko trafiają do serwisu więc to indywidualna kwestia wyboru.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...