Skocz do zawartości

Spv C600 Vs. Se K800i


Ali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stoję przed wyborem nowego telefonu w SPV C600 kusi mnie przeglądarka internetowa, kupa programów do zainstalowania(Gadu-Gadu włącznie), Windows, gry (Worms'y :P ) itp. Ale telefon ma dość słaby aparat 1,3 Mpx. Co do k800i to Sony Ericsson'y wydają mi się dosyć oklepane, bo zauważyłem że wszyscy je mają... Wiem że można prowadzić Videorozmowy, ale i tak mało moich znajomych to robi więc nie potrzebne mi to. SE ma też dobry aparat, ale nie można (chyba) zainstalować GG i nie można przeglądać internetu.

Więc nie wiem co w końcu wybrać. :mellow: Może mi ktoś doradzić?? I opisać dlaczego np. k800i a nie SPV itp.

Pzdr.

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem C600 i powiem że to bardzo fajny sprzęt.Aparat nie rewelacja ale też nie najgorszy.Windows więc różne cyrki z nim można odstawiać i ogólnie sprzedałem tylko dla tego że mi się znudził tka to sprzęt 1 klasa.

W K800 możesz przeglądać net i gg też chyba pójdzie ale ja by wziął spv

Odnośnik do odpowiedzi

Wezmę chyba SPV ale mam kilka pytań co do niego:

Jak ogląda się filmy?? Chodzi mi czy jeśli już włączyliśmy film to, czy oglądając trzymamy telefon tak jak gdybyśmy pisali sms'a, czy odwracamy telefon "bokiem" tak żebyśmy mieli przed sobą "panoramiczny" ekran?? (Jeśli nie wiecie o co chodzi to mogę zrobić obrazek który lepiej to przedstawi. :]

Czy można ściągać pliki z internetu?? (Np. Wchodzę na rapidshare(odpowiedni link) "zapuszczam" ściąganie i plik normalnie ściąga mi się na kartę pamięci).

Jak jest z jego głośnikiem?? Jeśli odtwarzamy jakąś piosenkę i nie mamy podłączonych słuchawek to, czy głośnik przy w miarę wysokim poziomie głośności nie charczy i czy słyszymy normalne dźwięki??

Odnośnik do odpowiedzi
Wezmę chyba SPV ale mam kilka pytań co do niego:

Jak ogląda się filmy?? Chodzi mi czy jeśli już włączyliśmy film to, czy oglądając trzymamy telefon tak jak gdybyśmy pisali sms'a, czy odwracamy telefon "bokiem" tak żebyśmy mieli przed sobą "panoramiczny" ekran?? (Jeśli nie wiecie o co chodzi to mogę zrobić obrazek który lepiej to przedstawi. :]

Czy można ściągać pliki z internetu?? (Np. Wchodzę na rapidshare(odpowiedni link) "zapuszczam" ściąganie i plik normalnie ściąga mi się na kartę pamięci).

Jak jest z jego głośnikiem?? Jeśli odtwarzamy jakąś piosenkę i nie mamy podłączonych słuchawek to, czy głośnik przy w miarę wysokim poziomie głośności nie charczy i czy słyszymy normalne dźwięki??

Co do panoramy to nie wiem, nie próbowałem.-ale przypuszczam że jakimś programem to się da załatwić.

Pliki ściągniesz ale po co kasę marnować.

Głośnik w miarę, nie jest to telefon muzyczny ale mp3 na głośnym odtwarza dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...