Skocz do zawartości

Problem Z Wykryciem K700i.


DaviCuel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacznę od początku. Pewnego cudownego dnia moja dziewczyna zapragnęła przesłać sobie zdjęcia z telefonu (k700i) na komputer. Wszystko było by pięknie, gdyby nie to, że podczas podłączania kabla, z irdą(nie pytać jaki kabel :unsure: ) komputer wykrywał kabel, ale telefonu nie. Dokładniej, to wyskakiwał komunikat o nowym sprzęcie, ale, gdy naciskałem na "zainstaluj automatycznie", było napisane, że nie można zainstalować sprzętu. Mój system, to Windows XP SP 2, proszę nie odpowiadać zdaniami typu "ale przecież windows powinien sam wykryć i zainstalowac sterowniki" - tak właśnie odpowiadali ludziom na innych forach. :blink:

Zapomniałem dodać, że miałem płytę do irdy, ale gdzieś się straciła, więc potrzebuje Waszej pomocy, która polegać będzie na podaniu linków do sterowników -

wszystkie jakie znajdziecie, znacie pod irde. Ja w tym czasie będę instalował i sprawdzał każdy rodzaj sterownika. Jeszcze na koniec dodam, iż przeszukałem wczoraj dosyć sporo stron, na których owszem były linki typu rapidshare.de, ale pliki zostały z niego usunięte. Proszę profesjonalistów o szybką odpowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, zacznę od początku. Pewnego cudownego dnia moja dziewczyna zapragnęła przesłać sobie zdjęcia z telefonu (k700i) na komputer. Wszystko było by pięknie, gdyby nie to, że podczas podłączania kabla, z irdą(nie pytać jaki kabel :unsure: ) komputer wykrywał kabel, ale telefonu nie. Dokładniej, to wyskakiwał komunikat o nowym sprzęcie, ale, gdy naciskałem na "zainstaluj automatycznie", było napisane, że nie można zainstalować sprzętu. Mój system, to Windows XP SP 2, proszę nie odpowiadać zdaniami typu "ale przecież windows powinien sam wykryć i zainstalowac sterowniki" - tak właśnie odpowiadali ludziom na innych forach. :blink:

Zapomniałem dodać, że miałem płytę do irdy, ale gdzieś się straciła, więc potrzebuje Waszej pomocy, która polegać będzie na podaniu linków do sterowników -

wszystkie jakie znajdziecie, znacie pod irde. Ja w tym czasie będę instalował i sprawdzał każdy rodzaj sterownika. Jeszcze na koniec dodam, iż przeszukałem wczoraj dosyć sporo stron, na których owszem były linki typu rapidshare.de, ale pliki zostały z niego usunięte. Proszę profesjonalistów o szybką odpowieć.

A miałeś podpiętą pod usb czy pod com tą podczerwień?

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że próbowałem i tak i tak, nie pomogło.

Jak coś jest pod usb to nie może być pod kom. Strowniki powinny być w windowsie już zaaiplikowane. Więc się zdecyduj. Poszukam swoich do irdy

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...