Skocz do zawartości

Czy Ktoś To Może Naprawić


Rekomendowane odpowiedzi

nawet nie wiem jaki masz problem, bo wchodzac na podany przez ciebie link mi sie wylogowywuje...ogolnie, jak siedze na forum, i przez link wbije do jakiegos tematu to mnie wylogowywuje...tworzy dwie oddzielne sesje....

ogolnie jestem za powrotem do phpbb by przemo, bo tu nie ma (albo nie moge znalezc) opcji przenies temat, a takze innych przydatnych...ogolnie jestem za przemem ;] ew. phpBB 3

Odnośnik do odpowiedzi
nawet nie wiem jaki masz problem, bo wchodzac na podany przez ciebie link mi sie wylogowywuje...ogolnie, jak siedze na forum, i przez link wbije do jakiegos tematu to mnie wylogowywuje...tworzy dwie oddzielne sesje....

ogolnie jestem za powrotem do phpbb by przemo, bo tu nie ma (albo nie moge znalezc) opcji przenies temat, a takze innych przydatnych...ogolnie jestem za przemem ;] ew. phpBB 3

To ja mam podobnie właśnie też mnie wylogowuje i nawet jak chcę przeczytaćwiadomości i wogóle z tym loteria.

A co do 2 części to zgadzam się-stare było lepsze zdecydowanie tu brak grafiki, nie każdy ogranie po ang., i opcje moderowania do kitu...

Odnośnik do odpowiedzi

A nie można by jakoś tego forum rozbudować, ulepszyć, może jakieś reklamy to i była by kasa na utrzymanie forum dla admina , jakieś testy telefonów, informacje.To by może jakiś projekt przyszłościowy był.

A tak to nic się nie dzieje....

I jeszcze forum komputerowe się rozwija i ma ponad 15tyś ludzi a u nas 3tyś z kawałkiem......

Chyba już obsługa zapomniała o tym forum.

Odnośnik do odpowiedzi

hmm....jak widziales, necik zapowiadal zmiany. jestem za powrotem na php, wrzuceniem albo googlge adsense albo reklamy ceneo bo chyba daja wiecej, reklama na innych forach...kiedys byl przeciez nawet temat 'ruszamy na powaznie z tym forum' czy cos w tym stylu

Odnośnik do odpowiedzi
hmm....jak widziales, necik zapowiadal zmiany. jestem za powrotem na php, wrzuceniem albo googlge adsense albo reklamy ceneo bo chyba daja wiecej, reklama na innych forach...kiedys byl przeciez nawet temat 'ruszamy na powaznie z tym forum' czy cos w tym stylu

Było ale się zmyło.. A poważnie to nic tu nie jest robione więc raczej forum będzie się cofać niż rozwijać bo zajmą 99% tematów pytania w stylu telefon x czy y .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...