Skocz do zawartości

SX1 czy 6600


eS.

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec sprawa jest taka. chce sobie kupic telefonik, fajny, nowy (no moze nie koniecznie nowy ale w dobrym stanie), z aparacikiem moze kamera, i innymi bajerami, i tak napalilem sie na sx1 ale klawaiatura na boczkach moze troche przyspazac klopotow. troche czytalem na temat nokii 6600 i tez calkiem calkiem, chcial bym aby wypowiedzieli sie uzywajacy tych telefonow (wady, zalety) co wac denerwuje, dlaczego warto kupic akurat ten a nie innny telefon, czy mozna wsadzac swoje mp3 jako dzwonek czy tez wlasne zrobione dzwonki. wiem ze w tych telefonach jesat symbian ( podobno system operacyjny) co w nim takiego niezwyklego?, gdzie mozna porownac takie telefony, zawartosc, wielkosc,wage :P , pojemonsc, i inne .

pozdrawiam eS.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

a wiec mialem oba te telefony i polecam sx1. dlaczego? moze klawiatora nie jest z poczatku wygoda ale pozniej da sie przyzwyczajic, pozatym ma szybszy procesor w pliki mp3 i wav dzialaja bez zarzutu, nie moge tego powiedziec o 6600 bo tam mp3 bez specjalnej aplikacji wogole nie dziala a jak juz dziala to mozolnie i przerywa, to samo dotyczy wav. wielkosc i waga jest bardzo zblozona, 6600 moze wydawac sie troche zmniejsza i lepiej lezy w dloni, ale sx1 jest za to technologicznie lepszy, wszystko dziala ladnie, niezbyt czesto sie zawiesza,

tak krotko mowiac ja bym wybral sx1 !

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Ja teżwybrałbym Sx1.Na klawiaturze Siemensa jak się wprawisz to będziesz pisać smsy niż na innych telefonach(2 palcami).co do wielkości to 6600 wydaje sie troszke większa i w rzeczywistości jest grubsza i chyba troszke szersza.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jesli chcesz grac to ngage, ale koniecznie cls. Dlaczego? Bo ma radio i mp3, po podlaczeniu do kompa zachopwuje sie jak zwykly czytnik kart, a to, ze nie ma wymiany kart na goraco nie jest az taka wada. Wystarczy kupic karte 512 i mozesz napchac full mp3 i gierki, programy, filmy i co tam jeszcze chcesz ;) Wada to to, ze nie ma aparatu choc ja i tak leje na te aparaty, bo nawet k750i mnie nie zadowala.

Edit.... ;)

A moze p900? Leci mocno w dol, bo w marcu (najprawdopodobniej) wchodzi p990i.

Odnośnik do odpowiedzi
Qd też ma mp3.

Nie ma. Przeciez nie wgra jakiegos badziewia na symbiana i bedzie slucham mono o niewiadomo jakiej jakosci.

Gra sie dużo wygodnie ze względu na joy-a.

Ale dla mnie mniej wygodnie sie trzyma, bo cls jest wiekszy i wygodniejszy.

Czytnik kart mmc nie jest drogi

Ale zawsze mozna cls podlaczyc pod kompa jak nawet nie ma czytnika.

novego cls nigdzie nie kupis

KolegaeS., napisal, ze nie musi byc nowy. Moze byc uzywany, ale w dobrym stanie.

Odnośnik do odpowiedzi

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tutaj sie zdecydownie nie zgodze bo dzwiek mp3 w QD

a w mojej motce jest o niebo lepszy sam o tym przeciez wiesz

Dźwięk jest mono ale słychać podobnie...

:|

to tak jakbys powiedzial ze marchewka jest pomaranczowa to smakuje jak pomarancza

ale dosc tego offtopa temat jest SX1 czy 6600 (a my tu gadamy o mp3 w QD)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...