Skocz do zawartości

Duzy problem...;/ PROSZE O SZYBKA POMOC


PiotrekxD

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Motorole L6 i dzis spadla mi z dosyc wysokiej polki na ziemie... i sama sie wylaczyla po prubie wlaczenia podswietlenie normalnie sie wlaczalo ale na ekraniku pokazal sie tylko maly pasek z gory w dol....i niewiem co mam teraz zrobic :cring: PROSZE O SZYBKA POMOC... :cring:

[ Dodano: Wto 04 Gru, 2007 14:47 ]

Prosze pomozcie mi szybko...ja mam 13lat i niewiem co mam teraz z tym zrobic bo kasy za duzo niemam...moze chociaz wiecie ile naprawa bedzie kosztowac... :pudency: :pudency: :pudency: :cring: :cring: :cring:

Odnośnik do odpowiedzi

No a je wylał Ci się ekran?klawisze się podświetlają. Spróbuj odpalić telefon z kartą i wpisać pin jak masz albo odczekać chwilę i gdzieś zadzwonić<np obsługa klienta *500> i zobazc czy w głośniku coś słychać. Jak tak to wyświetlacz padł...

Odnośnik do odpowiedzi

Tez o tym myslalem ale zazwyczaj jak sie ekran wylewa to przy dotyku idzie taka "tecza" a tu nic cos przy wlaczeniu widac ze sie minimalnie jasny robi ekran ale i tak nic nie da rade zrobic...probowalem juz wciskac przyciski i wg. ale nie reaguje... :pudency: :cring: ile moze naprawa kosztowac??

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...