Skocz do zawartości

Nokia N80


MaciejzCG

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano! Znajomy kumpla wraca z Anglii na święta i przywozi kilka sztuk nowych Nokii N80.

Chcę od niego tą n-kę kupić, czy 400zł to dobra cena? Dowiedziałem się, że zdjęcie simlocka kosztuje 200zł... Co sądzice o tym interesie? Czy to dobra cena??? Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co, nie mam pojęcia... Wiem tylko, że telefonik będzie nowy, z UK albo Irlandii (nie pamiętam) za nie więcej niż 400zł. Ziomek wraca na święta i przywozi chyba 8 sztuk. Wiem jeszcze, że kupuje je po 50 euro, więc trochę sobie zarobi ;D

A u Nas po ile one w ogóle chodzą?

Odnośnik do odpowiedzi

Soft nie jest drogi, a na angielskim powinienem na początku sobie poradzić ;)

Nie wiem jaki to jest typ Nokii. Wiem, że simlock około 200zł kosztuje (pytałem znajomego co ma komis) :( Ale mimo to myślę, że za nową N80 600zł to nie wysoka cena. Jak sprzedam moją 7610 to będę ją brał :D

Odnośnik do odpowiedzi
jak telefony beda w polsce to daj znac, najlepiej podaj co i jak (siec, zabezpieczenie (BB5, DCT).....a ja sie ugadam z rodzicami, moze mi kupia pod choinke :P:P

Spoko ;) Ja też liczę, że pod choinkę mi trochę kasy na tą n-kę dostanę :D

Nie wiecie kto chce kupić Nokię 7610?

http://www.allegro.pl/item274011457_nokia_...y_polecam_.html

Odnośnik do odpowiedzi

Cena zależy od konkurencji, no i N80 wyróżnia się spośród innych BB5 klejonym układem więc jest trochę ciężej i mniej osób to robi (drożej), niedzielni serwisanci, którzy potrafia tylko klikać myszką i tak robią duży skok używając mikroskopu i podpinając się pod procesor przy BB5, więc usuwanie kleju z procka to już dla nich zbyt wiele ;)

Odnośnik do odpowiedzi

OK, dzięki. Jak ją już będę miał (a mam nadzieję, że interes wypali i będę miał :) ) to pochodzę po komisach i popytam, może coś znajdzie się taniej. POZDRO!

A tak apropo ma ktoś ten fonik? Chciałbym się dowiedzieć, czy dobry/ głośny ma odtwarzacz MP3 oraz jakie fotki robi... Proszę o komentarze ;p

Odnośnik do odpowiedzi

Zaredir słuchaj mogę zaklepać, ale co dalej? Jak zamierzasz dokonać zakupu? Bo ja nie mam kasy, żeby ewentualnie wyłożyć :D A wątpię, żebyś Ty kasę w ciemno wysłał ;)

A jeśli Ty byś się rozmyślił to co, by wyszło, że ja dałem ciała. Jakie masz propozycje?

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że ja go nie znam :/ To kumpel mojego kumpla :) On od niego kupuje, więc mnie przy okazji wkręcił. Nawet nie wiem, czy ma allegro. Te telefony są z Irlandii. Zróbmy tak: Jeśli interes wypali tzn ja będę miał telefon i gościu będzie jeszcze je miał to ja zrobię fotki mojego, Ty zalicutujesz, ja dostane kase, go kupię i wyśle ;) Trochę to pokręcone, ale coż. Narazie nie ma się co martwić- telefony mają być na święta. POZDRO!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia :haha:

Spoko, rozumiem. Mi tam nie zależy ;) Jak będą telefony to się odezwę. Mam nadzieje, że to nie będzie żadna lipa i telefony będą. Pozdro!

Ponawiam pytanie: Chciałbym się dowiedzieć, czy N80 ma dobry/ głośny ma odtwarzacz MP3 oraz jakie fotki robi... Piszcie co wiecie...

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam pytanie jak z wi-fi. czy chodzi plynnie, czy nie zrywa polaczenia, jaka sila....

dzisiaj mialem w reku konsole Nintendo DS Light - mala, wygodna, wi-fi (moze z w piatek przetestuje jak dziala), mp3, video....generalnie dobrze mi z 6600 i szukam przedewszystkim czegos z wi-fi. jesli NDSL przebije N80 - to tylko czekam na okazje kupna po nizszej cenie...czy ktos moze mi powiedziec jak sprawuje sie pod wzgledem wi-fi N80? a jesli ktos ma NDS prosze na PW ;]

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...