Skocz do zawartości

telefon potrzebnyy


Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym zebyscie doradzili jaki telefon kupic najwyzsza kwota jaka moglbym wydac to 600 zeta ale lepiej jakby mniej kosztowall;) podstawowe wymaganiaa to: jakis dobry aparatt, zlacze na karte pamieci, zeby wygodne klawisze mial(nie jakis k550i). tak myslalem nad motorola v6 maxx albo samsung L760. co radzicie bo ja to za bardzo niezorientowany jestemm

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ci proponuję L760, ponieważ ma wszystko, jest bardzo elegancki i miły w dotyku.

http://allegro.pl/item273317959__samsung_l...en_zestaw_.html

To moja aukcja jako jeden z pierwszych ludzi w kraju sprzedaje ten fon bez sim locka.

Chętnie ci sprzedam.

Wracając...

Motka ma tą wadę, że psuje sie mechanizm klapki.

W samsungu działa to naprawde sprawnie.

Dodatkowo u mnie masz Kartę 1GB micro SD z adapterem i pudełeczkiem w zestawie!

Taki zestaw kosztuje 50zł. Jeśli będziesz miał pytania to odsyłam na GG: 9720470

Odnośnik do odpowiedzi

z podanych przez ciebie telefonow tylko n70 mi odpowiada ale za drogaa. te nokie 5cos nie za fajnee, szczegolnie ten z aparatem 0,3mpxl. a co sadzicie o tej motoroli v6maxx? bo tak najbardziej do niej jestem przekonanyy. ogolnie nie wazne jaka marka wazne zeby mial te funkcje co podalem(aparat jakis okolo 2mpxl i zlacze na karte zebym mp3 mogl troche wrzucic), dobrze wygladal, rodzaj obudowy nie jest taki waznyy

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...