Skocz do zawartości

-Samsung J600E - opinie


Szyma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym sie dowiedzieć czy warto zakupic Samsunga J600E. Jestem w erze i zaproponowali mi ten telefon na 59 zł. Co sadzicie. Moge takze wybrac miedzy

Sagema MY 411x 12 zł

Nokia 6070 49 zł

SE k510i 149 zł..

Jednak wydaje mi sie ze ten samsung będzie najlepszy z tych telefonów. Proszę o wyrażenie opinii. Mozę warto coś poszukać na kartę?Dziękuję

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...

Witam mam problem nie wiem jak ustawic domyslną pamięć w tym samsungu. Gdy odbieram pliki przez blutooth automatycznie zapisują sie na pamięci telefonu i po kilku piosenkach mp3 mam zaladowaną pamięć.Drugi problem to brak mozliwosci dodania do playlisty plikow mp3 z karty pamięci, gdyz wyslwietla sie ze jest pusta. Proszę o pomoc i z gory dzieki . ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Do martin-2011 zakładaj własne tematy jest prościej odpowiadać a odnośnie pierwszego twojego pytania nie da się ustawić zeby telefon domyślnie zapisywał na karcie pamięci ale po zapełnieniu pamięci telefonu powinien pojawić się komunikat czy chcemy zapisać plik na karcie pamięci na drucie twoje pytanie odpowiedzi nie znam może to wina softu?

Do Szyma bierz sagema lub samsunga co ci się bardziej podoba bo oba telefony są fajne

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...