Skocz do zawartości

Nokia e65 czy Samsung i750 , czy coś innego??? help:/


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

MAm ogromy dylemat, od paru dni szukam idealnego telefonu dla siebie (wiem że taki nie istnieje)

Ogólnie chciałem kupić tel do 1000 zł

1) I tak zainteresował mnie e65 ładna rozsuwana nokia... co bede dużo pisał...->http://www.mgsm.pl/katalog/nokia/e65/ -> tylko czarna:)

2) Drugi to samsung i750 !!!!!!! i teraz tak... widziałem go na allegro za nawet 850 zł ale nie wiem czy to nie błąd bo fonik ma super opcje Windows Mobile dotylkowy ekran dzwięk stereo i dużo innych bajerów...więc nie wiem ile kosztuje ale w takiej cenie brał bym go dziś gdybym miał już kase:)

3)4)5).. inne to Nokia N73, SE w850i (ale chyba ma softa) a wolałbym jakiś system operacyjny ze względu na możliwości.

Prosze o jakieś Rady i odradzenie jakiegoś telefonu z jakichś powiodów.

Prosze o pomoc.......

Chyba że macie jakieś inne propozycje????????????????

Odnośnik do odpowiedzi
ale chyba ma softa
?? kazdy telefon ma soft - oprogramowanie, nawet 3310, ale niektore maja system operacyjny....

co do twoich propozycji, chyba najlepszym wyborym bylaby nokia N73 - naprawde solidny fon, dlugo trzyma bateria, system operacyjny, aparat 3.2 mpx...;]

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam N73 i jeżeli sie dużo bawisz/dzwonisz to bateria niejednokrotnie 1dzien wytrzymuje ale przy normalnym użytkowaniu jakies 2-3dni wytrzyma

E65 ma Wi-Fi ale zato gorszy aparat od N73

SE nie ma systemu operacyjnego i jak za swoją cenę nie oferuje wiele poza wygądem

samsung jest spoko ale nie wiem jak z baterią u niego

a będziesz korzystał z windowsa/symbiana czy raczej nie?? no i czy musisz miec wi-fi??

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie Wifi mi sie przyda liveboksa w domu mam także czemu nie...

i w sumie to nie wiem jak z Tymi Windowsami w komórkach... może sie wieszać ale podobno wszystko płynnie chodzi w Samsungo przy procesoże ok 440... i 55 ramu. a Czy ktoś miał samsunga?? jakieś większe wady ma i WŁAŚNIE..................

IlE BATERIA TRZYMA W SAMSUNGU I750????????????

Odnośnik do odpowiedzi

E65, N73, W850i czy i750???

Odrzuciłbym W850i, bo masz kupić tel. do 1000zł a nie do 600, poza tym jakoś ten telefon mnie nie przekonuje.

Nokia E65 to już telefon biznesowy ma mnóstwo potrzebnych funkcji, Wifi, bluetooth, przeglądarke internetowa, obsługuje poczte email...

N73 to bardzo ciekawa propozycja, jednak jesli chczesz kupić ten telefon to musisz do niego dokupić ładowarkę biurkową i 2 baterie,które zawsze musisz mieć przy sobie. Bowiem ten telefon ma koszmarnie słabą baterię. Zdecydowanie wolałbym SE K800i bądź K810i.

Na końcu Samsung i750, telefonu nie znam nic o nim nie powiem odsyłam na tę stronę http://telepolis.pl/telefony.php?id=819

Wg producenta dobrze sformarmatowna bateria w laboratoryjnych warunkach potrafi trzymać 270 godzin czyli ponad 11dni. Jeśli bedziesz tylko dzwonił i odbierał wiadomości (w co wątpię) to powinien wytrzymać tydzień. Jeśli będziesz się bawił to 2-3 dni max. Do 1000zł nie kupisz nowego Samsunga i750:( więc dużo zależy też od poprawnego formatowania. System Windows Mobile??? Nic do niego nie mam.

Ja jestem zwolennikiem SE wyszły nowe modele np. W910i jest troche gorszy ale nikt takiego nie ma. http://allegro.pl/item266097449_hit_nowy_s...zja_krakow.html

Świetnymi telefonami SE są też P990i oraz W950i, podaje je a nóż ci sie spodobają.

Troche się rozpisałem, wiem ale mam nadzieję ze trochę pomogłem

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

co do samsunga to do 1000 to chyba pomyłka weź sobie e65 tyle ze aparacik i ma gorszy od n73 no i mp3 też gorzej odtwarza

przy tym samsungu bateria na pewno nie będzie trzymała dłużej niż w N73 bo ma podoby wyświetlacz a do tego mocniejszy procesor więc oszczędniejszy raczej nie będzie

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie sądzę Zaredir, że bateria Nokii N73 jest słaba tylko ja to wiem...

Poza tym Omin, chce kupić telefon z zaawansowanymi funkcjami typu np. WIFI a N73 podobnie jak W850i jest mało biznesowy...

Dlatego kupiłbym z tych te. albo Samsunga, albo Nokie ale E65. Chociaż tak naprawde kupiłbym SE P1i. Zaden z wyżej wymienionych telefonów u nie dorównuje, bo ten telefon ma wszystko, ale kosztuje troche więcej niż 1000zł, chyba ze na Ebayu Uk...

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam bateria w N73 wystarcza i jak sie nie bawisz cały czas to wytrzyma 3dni a Wi-Fi nie ma bo to nie ta seria chodz w N-kach też Wi-Fi jest ale w droższych modelach... tak wiedz beż albo Nokie E65, Samsunga albo tego P1 chodz do 1000 nie kupisz chyba ani SE ani samsunga a Nokia E65 troche odstaje ale jest tańsza

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...