Skocz do zawartości

[K750i] Padł poprzez wgrywanie nowego softu.


Than

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Robiłem tak jak mi powiedzieli na innym forum i padł mi mój soniak. Robiłem to za pomocą programu SE Tool 2 Little. Weszłem w niego, kliknąłem na add i wprowadziłem pliki MAIN oraz FS. Następnie klikłem w 3 kropki gdzie pisze MISC Files i wprowadziłem plik o nazwie Customize.XTL, nie wiem czy dobry bo na forum mi nie odpowiedzieli jak się pytałem. Następnie zrobiłem Flash. Pisało że mam przytrzymać C i włożyć z przyciśniętym C kome do kabla USB. Zrobiłem to. Pisało że mam wyjąć i włożyć baterię, ale nie miałem wyciągniętej klapki więc nie miałem jak tego zrobic. Wyjąłem kabel USB i ściągnąłem klapkę. Gdy włożyłem go spowrotem i zrobiłem wszystko od nowa, komputer już nie wykrywał kabla USB a koma siadła i nie da się jej włączyć. Wiem że trzeba ściągnąć sterowniki do kabla ale próbowałem dodać sprzęt i je zainstalować ale komputer ich nie wykrywa, tak jak by ich nie było. Wkładam fona i pisze że jest awaria sprzętu. Czyli autamoatycznie program Se tool 2 litle go nie wykrywa. Prosze nie odsyłać mnie na google, ponieważ spędziłem na szukaniu cały, jeden tydzień. Tylko to forum mi zostało, więc tylko wy możecie mi pomóc. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...