Skocz do zawartości

Google play store na chinskim telefonie


piotrm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuje fachowej porady. Przeszukalem Neta wzdluz i w szerz i znajduje rozwiazania, ktore u mnie nie dzialaja. 

Mam Xiomi redmi 8 pro w wersji na Chiny. Kupilem go w dobrej cenie z zastrzezeniem zey mie robic resetu do fabrycznych bo zniknie dodana angielska nakladka. No i trzymalem sie tej zasady, az kiedys wlaczylem systemowy cleaner imi tak wyczyscil, ze zniknely uslugi google. I teraz mam duzy problem. Usilowalem instalowac google play z aptoid ale niby sie instaluje i uruchamia, lecz od razu znika. Jest widoczny w procesach ale nie dziala. Wg instrukcji znalezionych w Internecie powinienem zainstalowac najpierwGoogle installer wiec tak probuje robic ale tez sie nie daje. Nie moge zaktualizowac zadnej aplikacji a te przez to przestaja mi dzialac jedna po drugiej. Ratunku!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Cześć! Wydaje mi się, że Twój problem wynika z faktu, że twoje urządzenie jest w wersji na Chiny, a nie ma dostępu do Google Play Store, który jest zablokowany w Chinach. Oto kilka opcji, które możesz spróbować, aby uzyskać dostęp do usług Google na swoim telefonie: Zainstaluj sklep z aplikacjami inny niż Google Play - na przykład Amazon Appstore, Aptoide lub APKPure. Pamiętaj, że pobierając aplikacje z alternatywnych sklepów, musisz uważać na niebezpieczne oprogramowanie. Spróbuj zainstalować Google Play Services i Google Play Store ręcznie. Pobierz pliki APK z internetu i zainstaluj je na swoim urządzeniu. Pamiętaj, żeby najpierw zainstalować Google Play Services, a dopiero potem Google Play Store. Spróbuj zainstalować wersję globalną ROM, która powinna mieć dostęp do Google Play Store. Jednakże instalacja innej wersji ROM może zniszczyć Twój telefon, jeśli nie zostanie wykonana poprawnie. Skontaktuj się z Xiaomi lub sprzedawcą i zapytaj, czy istnieje możliwość zmiany oprogramowania na wersję globalną z dostępem do Google Play Store. Najważniejsze, żeby pamiętać, że jakiekolwiek zmiany w oprogramowaniu urządzenia mogą uszkodzić telefon lub stracić gwarancję, więc postępuj ostrożnie i zwróć uwagę na ryzyko. Powodzenia!



_______________________________________
https://www.rst.software/services/react-native-development

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...