Skocz do zawartości

Drzwi wewnętrzne


igormk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie dla osób posiadających drzwi wewnętrzne z drewna sosnowego. Czy macie problem z pękaniem i rozsychaniem się tych drzwi. Pytam się bo zastanawiam się czy nie kupić a chcę być drzwi w 100% pewien

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od konkretnych drzwi.  Sam zastanawiałem się czy brać z sieciówki czy nie. W końcu jednak przekonała mnie cena (porównywałem sobie ceny w sieciówkach a ceny oferowane przez lokalnych stolarzy -  w sumie za to samo - były bardzo dużę rozbieżności). W koncu zaryzykowałem oraz kupiłem drzwi do pokoju w Leroy Merlin. 

W budżecie tanich drewnianych drzwi ja osobiście polecałbym jakieś ramiakowe. Cena wyjdzie podobna, a nie będą miały takich przypadłości.

Można też powalczyć o dobry rabat na lepsze drewniane drzwi ale cena będzie i tak wyższa.

Mam u siebie dodatkowo takie przesuwne:

main.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...

Te z sieciówek to raczej średniej jakości są. Ale dobre drzwi wcale nie muszą dużo kosztować. Tylko trzeba ich trochę poszukać. Zaproponowałeś drzwi przesuwne i ja zgodzę się z tobą - są bardzo stylowe i funkcjonalne. Rzuć okiem tu https://vikk-meble.pl/drzwi-przesuwne/  - takie drzwi można dopasować do każdego pomieszczenia i do każdej aranżacji.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu, z którego sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Jeżeli szukacie oferty sprawdzonego producenta mebli metalowych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę melmet.com.pl , na której znajdziecie najróżniejsze meble warsztatowe, biurowe i szkolne.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...