Skocz do zawartości

Szukam pracy dodatkowej


Jakczy

Rekomendowane odpowiedzi

macie jakiś pomysł pracę?
Szukam czegoś dodatkowego, mam dość sporo czasu poza główna pracą. Chciałbym zacząć drugą pracę, a wiadomo czasy pandemii nie sprzyjają w szukaniu. Jakies pomysły? Może iść w jakiś program komputerowy? Nie posiadam jakiś szczególnych umiejętności, ale trochę chęci i poświęconego czasu i można wiele

Odnośnik do odpowiedzi

A z jakiej dziedziny szukasz pracy?Trudno jest doradzić skoro nie wiemy co Cię interesuje oraz co chciałbyś robić. Możesz zobaczyć w gastro w okolicy, na poczaku kokosów się na tym nie zarobi, ale często jest to bardzo elastyczna praca.

Możesz spróbować również dorobić sobie jako uber eats kurier - więcej informacji na tej stronie. W ostatnim czasie coraz wiecej osób decyduje się po prostu na zamówienie jedzenia w domu niż jedzenie w knajpie. W dużych miastach w weekendy mozna dzięki temu zarobić całkiem dobrą kaskę. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wiesz co, pracy jest dużo tylko musisz sobie dobrze rozeznać temat. Sprawdź sobie w Twoim mieście czy okolicy na jakie stanowiska jest popyt. Na moim przykładzie wpisałam rynek pracy w Głogowie i jedna z wyszukanych stron: https://myglogow.pl/jakich-pracownikow-szukaja-pracodawcy-w-glogowie-sprawdz/ . Oczywiście większość to są na pełen etat i praca stacjonarnie, ale myślę, że jak dłużej przysiądziesz to znajdziesz coś odpowiadającego Ci. Powodzenia :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...