Skocz do zawartości

LG U8210 - "zwiecha"


kenji83

Rekomendowane odpowiedzi

TAK PO KROTCE :

Telefon nie chce sie wlaczyc. Po nacisnieciu przycisk ON pojawia sie jedynie ekran powitalny i nic sie dalej nie dzieje. Telefon wylaczyl sie w momencie przesylania *.mp3 za pomoca Bluetooth z innego telefonu (konkretnie SE W300i). Jedyne co zwrocilo moja uwage podczas przesyłania blisko 5Mb pliku to to ze przesylanie trwalo dośc dlugo.....ok. 3-5K na sekunde...taki transfer to może miec Irda ale nie BT ! I teraz juz nie wiem co mam zrobic....w zaden sposob nie chce sie wlaczyc. Moze wiecie jak to mozna zrobic...moze mozna go zresetowac jakims domowym sposobem ?? Wymiana softu ??

Pilnie prosze o pomoc...

...jesli juz to prosilbym o kontakt na nr. gg : 455844 badz tez imejl : kenji.ek3(małpa)gmail.com

Odnośnik do odpowiedzi

no fakt...w koncu po to jest to forum...

w sytuacji czy jest karciocha pamieciochy cczy tez nie to nie ma znaczenia...

...najgorsze jest to ze telefon nie jest na karte SIM lecz na ponoc tak zwane karte USIM [nie mam pojecia co to...] i nie mam opcji nawet na wlasna reke gdzies jakies telefonu zastepczego zalatwic :(...

co do formatu/resetu to nie wiem jak to zrobic....

nawet tak jak zasugerowales...wyjac i SIM i PAM....tez nic...

stan rzeczy pokaze na zdjeciu ponizej...mimo ze zdjecie to bardzo statyczny moment ruchu to wierzcie mi ze tak jak widac na zdjeciu tak nic sie nei dzieje....nawet animacja (gif) witajacy mnie stoi na pierwszej klatce i nic !! :(

dsc00354dv3.jpg

dsc00355iy5.jpg

:/ sorry za full-screen'owe zdjecia [pospiech]...no i rozmazane sa troche...ale nie o jakosc tu chodzi lecz o fakt ze tak DOKLADNIE wyglada mobilek po nacisnieciu przycisku POWER...

....dzis chyba juz pojde POMARANCZKI co by go dali na serwis....ale to ze 2 tyg. potrwa chyba jak nic :/

dzieki i pozdro

PS - PFK rulez :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...