Skocz do zawartości

Jak to jest z tymi ekranami w telefonie?


petitka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochani,

Wytłumaczcie mi proszę bo średnio się znam jak to jest z tymi ekranami w telefonach. Moj staruszek Moto G6 ma ochrone wyswietlacza Gorilla Glass 3, spadał juz z wysokosci na beton, jestem laską wiec nawet ze dwa razy nim rzuciłam w złości XD no po prostu ma jazdę ekstremalną a ekran tylko się rysuje, a nie pęka. Telefon mojej siostry xiaomi redmi note 7, spadł sobie biedny z niewielkiej wysokosci na panele i pękł, ma ochronę Gorilla glass 7 xd 

Wiem, że na telefon trzeba uważać bo żaden nie przezyje jak bedzie poniewierany ale powiedzcie mi na jakie parametry zwracac uwage żeby właśnie znaleźć coś nowego z mocnym wyswietlaczem.

Myslalam ze to wlasnie chodzi o ochrone jak Gorilla Glass no ale na własnym przykładzie dowiedziałam się że tak nie jest ;/

Dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ostatnio widziałem gościa, który użytkował jeszcze tą starą Nokię 3310. Pamiętacie te czasy, gdy te nokie były jeszcze gorącym, pożądanym przez wielu towarem? A obecnie to anachronizm. Wieć jak to będzie w przyszłości wyglądało? Nie wiem, ale się domyślam Kto w czasach sprzed 15 czy 20 lat, mógł przewidzieć, że tak sprawnie będzie działał bankowość elektroniczna - a przyznać trzeba, że sprawdza się bardzo dobrze, zwłaszcza takie aplikacje jak np Blik.

https://www.konto-studenckie.pl/

A jest to jednak spore usprawnienie jak można poczytać sobie na stronie :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...