Skocz do zawartości

Era czy Orange?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, może w sumie banalne ale od nikogo nie uzyskałam żadnej konkretnej odpowiedzi..

Od kilku lat jestem abonentką sieci Era, jestem raczej zadowolona, chociaż jeśli kończą mi się darmowe minuty wliczone w abonament to troszkę dalsza zabawa mnie kosztuje... Kończy mi się umowa. Mój facet jest w Orange i nie wiem czy przejść do Orange czy sciągnąć jego do Ery.. Większość znajomych mówi, że Era jest najdroższą siecią na rynku i lepiej stamtąd uciekać. Chcę mieć abonament i zależy mi na darmowych rozmowach z jednym numerem.

Poradźcie mi coś proszę :]

A. :girl: ;*

//edit by Zaredir: Od następnego razu będę usuwał takie postu (pogrubienie, violet, 18)

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie najlepsza ofertę telefonów i taryf ma play dają naprawde super telefony za 1zł i to juz w najtańszych abonamentach.

Jeśli wybierac Orange i Ere to zostałbym w Erze.

Właściciel Orange jest właściecielem TPSA, a TPSA to jest gorzej niż gorzej.

U mnie cała rodzina jest w Plusie i nikt sie nie skarży, tylko dążę do tego, ze Orange ma straszne zasady np w mixie jak sie człowiek z doladowaniem spóźni to daję super kary (600zł).

Ale generalnie to weźcie posprawdzajcie rachunki, kto więcej dzwoni, a kto więcej płaci i rozstrzygnąłbym to w ten sposób.

pozdrawiam, mam nadzieję ze choć troche pomogłem

Odnośnik do odpowiedzi
Wg mnie najlepsza ofertę telefonów i taryf ma play dają naprawde super telefony za 1zł i to juz w najtańszych abonamentach.

I tu się całkowicie zgadzam:)

Jeśli jednak chodzi o wybór Orange-Era to wybrałbym Orange. W abonamencie masz 3 darmowe numery. Jest naprawde duży wybór. Wydaje mi się że Era rzeczywiście jest droższa...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Era zdecydowanie.Nie wiem jak wy,ale za miesiąc bede już 2 lata w erze i nie chce z niej zrezygnowac.Moja rodzina i przyjaciele wolą ere i ja jestem z nimi.Mi znajomi tak tłumaczyli jak nie wiedziałam w jakiej sieci byc:

era-dla każdego

plus-dla młodych

orange-dla firm

heyah(czy jak to się pisze)-dla pierwszych lepszych xD

Troche śmiesznie ale skutecznie i rodzina tak potwierdza.

Odnośnik do odpowiedzi

W grudniu kończy mi sie umowa w Orange.

Ta taka specyficzna sieć gdzie jak nie Zjeb... to nic nie załatwisz, straciłem przez nich wiele nerwów czasu i jestem szczęśliwy, że to juz koniec.

Abonament miałem 50 zł (wszyscy i na wszystko) do tego 3 darmowe numery + wieczory i weekendy.

Problemów żeby załatwić cokolwiek multum, IMO jedna z najgorszych sieci.

Jak na razie nie chce żadnego abonamentu więcej, wolę kartę.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Orange i jestem bardzo zadowolona od 7 lat. Im dłużej jesteś i potrafisz powiedzieć czego potrzebujesz tym więcej otrzymujesz. Mam rachunek 60 zł, samsung e360 za 1zł, 200 smsów na 2 lata co miesiąc + 50 minut 2lata/mc + miałam usługę darmowy numer za darmo (ale zrezygnowałam).

mam też Play - od testów. Telefon szajsung nadaje się do wyrzucenia- błędy w oprogramowaniu, telefon się nagrzewa - długo by gadać. co jakiś czas przerywa mi rozmowy - dlaczego trudno powiedzieć. wzięłam udział w konkursie smsowym, to się okazało, że mimo, że dostałam odpowiedź, że źle odpowiedziałam, to odpowiedziałam dobrze, ale cóż - mówi się trudno. nie będę wspominać o problemach typu dodzwonienia się gdzieś (jakieś 0800 i inne, które często Play nie obsługują).

Mam abonament, więc mnie praktycznie nic nie przysługuje, w przeciwieństwie do karty. ja mam płacić i strugać wariata, a oni mają promocję na promocji.

i takie tam podobne historie, którymi was nie będę zanudzać :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...