Skocz do zawartości

Drukarka listów przewozowych


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka drukarkę listów przewozowych dla sklepu online byśćie polecali? I na jakim etapie dobrze jest wydrukować taki list? Po sprawdzeniu stanów magazynowych produktu. Czy moze jednak czekacie do ostatniej chwili i drukujecie przed wysłaniem? 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pracuje tak jak jest dla mnie najbardziej wydajnie. Czyli w pierwszej kolejności drukuje wszystkie faktury, w drugim etapie drukuje wszystkie etykiety, w trzecim etapie drukuje paragony do etykiet, a tam gdzie faktura to dołączam fakturę, w ostatnim etapie pakuje wszystkie paczki. Robiąc powtarzając jedną czynność jest szybciej niż każde zamówienie od początku do końca. Jak na taśmie w fabryce, jedna osoba robi ciągle to samo. Mam jednak świadomość, że w wielu miejscach się to nie sprawdzi. 

Mogę Ci dac kontakt do firmy, która powinna dostarczyć Ci odpowiednią drukarkę listów przewozowych: https://general-id.pl/ Jak również doradzić w zakresie odpowidniej logistyki magazynowej. Powinni dostarczyć Ci wygodne oprogramowanie, ktore jest ważne jeśli chcesz, aby wszystko dobrze u Ciebie w firmie smigało. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...