Skocz do zawartości

Obróbka metali


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

A moim zdaniem warto znaleźć jakiś fajny program CAM do obróbki w 2D, 3D i w 5-osiach oraz program CAM do obróbki specjalnej. Takie oprogramowanie CAM przydaje się w wielu branżach. Co sądzicie o tego typu oprogramowaniu? Zastanawiam się nad nim i szukam firmy, która nie tylko sprzedaje tego typu oprogramowanie, ale również zajmuje się jego kompleksowym wdrożeniem oraz prowadzi szkolenia stacjonarne. Znacie jakąś tego typu firmę i możecie mi polecić? Ja znalazłam jedną ciekawą propozycję i zastanawiam się nad wyborem właśnie ich oferty, ale jestem otwarta na inne ciekawe propozycje. Pozdrawiam! :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Nie każdy się zna na tego typu usługach. Jeśli interesuje Was obróbka, to ważny jest wybór maszyn. Na pewno do obrabiarek czy frezarek przydadzą się części, takie jak ślimaki i ślimaczyce. Ta firma takie oferuje https://prometobrabiarki.pl/slimaki-i-slimacznice/ . Znają się na tym, dlatego ich części mają bardzo dobrą jakość. Wykonują też remonty maszyn i potrafią fachowo doradzić w sprawie obróbki. Warto się do nich odezwać.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...