Skocz do zawartości

iOS czy Android (root)


matpal6400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Zastanawiam się nad zmianą telefonu i miałem już od groma telefonów z Androidem i wiem co posiada i potrafi większość, różnica to tylko nakładki. Dlatego chciałem spróbować coś nowego. Interesuje mnie iOS, ale tylko z Jailbreakiem. 

Czytałem już trochę o tym, ale nigdzie nie moge znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi. Wiem, że Jailbreak zmienia dużo w iPhonie, ale nie wiem jak bardzo. Na Reddicie ludzie stopniują te systemy w taki sposób iOS < Android < Zrootowany Android < Zjailbreakowany iOS 

Chcę zapytać użytkowników iPhonów, ale z Jailbreakiem. Czy na prawdę Jailbreak wplywa, aż tak na wygodę korzystania z iOS'a? Jakie są różnice? 

Pozdrawiam, Mati!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Nie jestem wielkim fanem tych telefonów. Kiedyś faktycznie królowały jeśli chodzi o nowe technologie, jednak w ostatnim czasie można znaleźć znacznie ciekawsze modele innych firm. I co najważniejsze w znacznie korzystniejszej cenie. Obecnie Apple to jedynie szpan. A sam nie mam ochoty na wydawanie pieniędzy na coś takiego.
Odsyłam na dobry ranking smartfonów w cenie do 1500 zł:
https://coupondojo.com/pl/blog/21-ranking-smartfonow-do-1500-zl--najlepsze-propozycje

Polecam zwrócić uwage na modele Xiaomi. Obecnie firma oferuje bardzo dobrej klasy smartfony. W korzystniejszej cenie niż firma Apple

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...