Skocz do zawartości

Iphone 8


xToralx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w sumie pytanie które zadałeś wymaga troszkę rozbudowanej odpowiedzi ale powiem tak:
iPhone 8 to koszt około 2500 złotych, a nie różni się bardzo mocno od SE, jest co prawda nieco większy (4.7 cala zamiast 4 cali w przypadku SE), tylna kamera jest niemalże tak samo dobra - jedynie przednia jest decydowanie lepsza, różnica w rozdzielczości to około 200 pikseli więc zdecydowanie mało, oba telefony mają tyle samo RAMu (2GB).
Moim zdaniem taki "upgrade" sprzętu nie za bardzo się opłaca, wydasz 2500 złotych na prawie identyczny iPhone.
Ja bym osobiście polecił dozbierać i kupiś iPhone XR - ma ekran 6.1 cala co jest już bardzo dużą różnicą, rozdzielczość aparatu 1792x828, co w porównaniu do 1136x640 które ma SE jest dużą poprawą, iPhone 8 ma rozdzielczość 1334x750 więc zmiana jest dość nieznaczna), do tego iPhone XR ma 3 GB RAMu oraz baterię o pojemności 2,942 mAh, iPhone 8 ma 1,821 mAh a SE 1,624 mAh - tłumacząc to na prostą mowę XR powinen trzymać zdecydowanie dłużej na jednym ładowaniu od 8, ponieważ ma większą o 1000 mAh baterię, a gdybyś kupił 8 to różnica między tym SE który obecnie masz wyniosłaby jakieś 200 mAh.

Poszukałem nieco w necie i iPhone XR można kupić w MediaExpert za 3049 zł - ja osobiście doradzam by dozbierać i go kupić, bo przerzucenie się z SE na 8 będzie kosztowne a da jedynie minimalnie lepszy sprzęt.
Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Muszę nad tym trochę pomyśleć. Jak narazie od XR odpycha mnie rozmiar oraz brak 3Dtouch`a (ponoć fajny bajer, a z tego co się orientuje to w XR go nie ma). Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...