Skocz do zawartości

Jaki telefonik sobie kupić ????


Bubi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam do was bardzo ważną dla mnie sprawe, potrzebuje sobie kupić jakiś telefon, postanowiłem że będzie to nowy zupełnie i będe kupował na allegro i raczej Nokie bo zależy mi aby była dobra bateria i zasięg bardzo dobry bo dużo rozmawiam.

Funkcje to napewno kolorwy wyświetlacz, dobrze by było jeśli by miał obsługe mp3, aparat niepotrzebny ponieważ mam w domu cyfrowy no i jakiś ciekawy telefonik do 300 zł a może troszke więcej.

Bardzo proszę o wasze konkretnie propozycje.

Za pomoc z góry wielkie dzięki

Odnośnik do odpowiedzi

A coś innego z Nokii no już nie koniecznie z mp3 ale żeby była dobra bateria no i zasięg na tym mi zależy a co np sądzicie o Nokii 2610 ????

[ Dodano: Wto 18 Wrz, 2007 08:44 ]

Panowie doradzcie coś bo chciałbym dziś zamówić bo bardzo mi potrzebny telefon. Czekam na wasze odpowiedzi.

[ Dodano: Sro 19 Wrz, 2007 07:33 ]

Zastanawiałem się pomiędzy Nokią 1600, Nokią 3110 i Nokią 2610 i zdecydowałem się ostatecznie i już zamówiłem Nokie 2610. Proszę o wasze opinie na temat tego telefonu czy będe zadowolony czy raczej nie, zamówiłem oczywiście nowy z 2 letnią gwarancją.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

2610- no coz tania linia nokii. ja osobiscie nie bylbym zadowolony z tego telefonu. Poza tym skorzystaj z uslug jakiegos sklepu internetowego. tam znajdziesz opisy ceny porownania wszystko czego trzeba przy dokonaniu wyboru. Ja osobiscie korzystam z uslug http://sklep.komsa.pl i po przegladnieciu oferty i porownaniu z innymi mozna od razu kupic a tel w 24h jest u Ciebie.

pozdr.

Odnośnik do odpowiedzi

woohash, przeciez tel juz kupiny...poza tym z laski swojej nie rob caly czas reklamy komsie...

2610 - moj pierwszy fonik, kolorowy wyswietlacz, polifonia chyba 26 tonow. i to wszystko. bez BT, bez IRDY, bez wapa. takie moej odczucia, teraz ma go brat i jest ok, chociaz po jakis 2-3 latach (tyle ma juz ten fon) zlamala sie czesc trzymajaca obudowe i ta sama sie otwiera :D ale to tylko przez zabawe

Odnośnik do odpowiedzi

No i witam Panowie ponownie kupiłem tą Nokie 2610 i nie wiem czy mam pecha czy nie ale mam ją miesiąc i jest problem podczas łączenia mam jeden sygnał a potem pusta cisza i 3 dzwięki i koniec połączenia, mało tego jeśli uda mi się polączyc z telefon który znajduje się blisko czyli w moim domu to wogóle nie slychac co mowie ani co do mnie mówią, już dzwoniłem do sklepu z którego kupiłem i jutro wysyłam telefon i nie chce już tego złoma i teraz mam wielką prośbe muszę kupić szybko jakiś telefon ponieważ mam abonament i minutki lecą dlatego proszę was o propozycje co mi radzicie w cienie tak ok 500 zl moźe troszke więcej ale nie do przesady i żeby było to coś dobrego i najlepiej nowy.

Zakupu dokonam na Allegro bo wydaje mi się najtaniej, byłem w komisie u mnie w mieście to mają straszne ceny.

Proszę o szybkie odpowiedzi i porady.

Pozdrawiam i dziękuje

Bubi120

PS :

Panowie znalazłem oto taki model Nokia 3110 classic i z opinii czytam że jest to ciekawy telefonik, co o nim sądzicie bardzo proszę o odpowiedzi i porady.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...