Skocz do zawartości

Google Pixel 3 Opinia ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zakupiłem smartfona Google Pixel 3 i chciałbym wyrazic swoja opinie o tym telefonie... do rzeczy: 

To jest już mój kolejny Pixel. Obecnie korzystam z Pixela 2 i Pixela 3. To naprawdę świetny solidny telefon. Nigdy z żadnym nie miałem żadnych problemów. Może nie jest najpiękniejszy jak iPhone czy Mate 20 Pro ale ma coś w sobie. Zaczniesz z niego korzystać i już przy nim pozostaniesz. Ta jego skromność, niepowtarzalność - przyciąga. Jeden aparat z niesamowitą technologią która robi świetną robotę. Zdjęcia fantastyczne tego nie da się opisać. Przedni aparat selfie fantastyczny. Mega szybki, czysty i prosty oraz intuicyjny android 9(P) i bez notcha. Bezpłatna chmura google na zdjęcia i filmy. Jedyny minus to bateria - mogło by być nie co lepiej. Świetnie leży w dłoni - ergonomia użytkowania jedną dłonią jest rewelacyjna. Trudno znaleść wady telefonu by zniechęcić się do zakupu. Kupiłem w promocji za nie całe 3k. Polecam każdemu - to naprawdę świetny telefon. Nie rozczarujesz się. Korzystałem ostatnio z P20 Pro - bardzo dobry (świetny) smartfon. Nie mogłem mu nic zarzucić jednak Pixel ma to coś - dlatego do nie go wróciłem. 

LINK DO SKLEPU GDZIE ZAKUPIŁEM TELEFON LINK

Polecam sklep, dostawa bez żadnych opóźnień :D 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...