Skocz do zawartości

LG ku250 bluetooth pomocy


kamaloo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem sobię lg ku 250 i mam mały problem w kompie mam bluetooth z oprogramowaniem bluesoleil zainstalowałem lg pc suite i po wcześniejszym sparowaniu urządzeń w kreatorze połączenia klikam bluetooth po dość długim szukaniu wyskakuje mi komunikat: nie można znaleźć telefonu i co mam z tym fantem zrobić czy muszę coś jeszcze ustawić lub może coś robię źle. Bluetooth na pewno działa bo z moim poprzednik fonem działał. Z góry dzięki za pomoc i przepraszam za ewentualne błędy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Witam,

Ja rownież mam problem z połączeniem sie przez bluetooth z komputerem. Mianowice korzystając z programu lg pc suite 2 w ogóle nie moge się połączyc(nie wykrywa połączenia), a korzystając z programu bluesoleil wykrywa telefon lecz nie moze odświerzyc usług z czym sie wiąze to, ze nic nie moge zrobic.. prosze o wyjaśnienie dlaczego taka sytuacja wytąpiła i czym to morze byc spowodowane. Co trzeba zrobic aby normalnie korzystac z polaczenia przez bluetooth? Dziwi mnie ta sytuacja gdyz przy połączeniu z telefonami nie ma zadnych problemow.. Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie w tym problem że nie bo przesyłałem juz przez ten program rzeczy na telefon nokia 6600 i SE k550i i nie bylo problemów a jak próbuje wlasnie z LG to kiedy daje odświerz usługi to wyskakuje "Service discovery failed" czy nie odnaleziono uslug.. i wlasnie nie wiem dlaczego mam ten problem z tym telefonem.. bo ustawienia są dobrze skonfigurowane.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...