Skocz do zawartości

Korzystanie z 2 baterii na 1 smartfonie.


Mątwa

Rekomendowane odpowiedzi

Jedną baterię posiadam od 2014 w swoim samsungu galaxy s4, a drugą kupiłem niedawno (qoltec), ponieważ ta pierwsza szybko się ładuje i szybko się rozładuje. Moje pytanie brzmi czy psuję nową baterię korzystając z nich obu ? Sprawa wygląda tak, że obie baterie ładuje do 100% w domu, do szkoły na początku korzystam ze starej baterii która mi starcza mniej więcej na jakieś 3 godziny w szkole a potem zmieniam na nową która siedzi w portfelu i do końca dnia mi wystarcza i potem znowu ładuje w domu obie. Obie baterie mają 2600 mah i są ładowane tą samą ładowarką. Wcześniej już kupiłem nową baterię (samsunga) z absorb.pl i korzystałem właśnie w taki sposób jak napisałem i ta nowa strasznie spuchła, zaczęła się szybko łądować po miesiącu od zakupu, aż w końcu teraz jak ma mniej niż 60% to się telefon wyłącza, a po włączeniu po sekundzie znowu się wyłącza cały czas mając więcej niż 0 ale mniej niż 60%. Dopiero po podłączeniu ładowania na mniej niż 60% można korzystać z telefonu przy tej baterii. Nie wiem czy to przez to ze zostawiam ją na ładowaniu na noc, czy jest made in china czy wada produkcyjna, nie chciałbym żeby nowa podzieliła los tej drugiej więc pytam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...