Skocz do zawartości

Telefon do muzyki


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany kupnem telefonu do muzyki z system dac czy oprocz modeli najdrozszych sony xperia zpremium czy model lg lg6 z korei, istnieja  inne telefony godne polecenia . Nadmienie ze chcialbym uzywac tego telefonu do dosc dobrych sluchawek ze wzmacniaczem. Prosze o podanie takze modeli bez systemu dac jezeli sa warte swojej ceny i jakosci.

Odnośnik do odpowiedzi

Xperia XZ Premium jest aktualnie najlepszym sprzętem grającym, a przynajmniej w ścisłej czołówce.  Z tańszych to LG V10/V20 lub V30 który ma wyjść w połowie listopada, zapowiada się na mocny sprzęt grający, ma być bezkonkurencyjny w kwestii jakości dzwięku, ale jak będzie... Trzeba poczekać na opinie.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, J.T.93 napisał:

Xperia XZ Premium jest aktualnie najlepszym sprzętem grającym, a przynajmniej w ścisłej czołówce.  Z tańszych to LG V10/V20 lub V30 który ma wyjść w połowie listopada, zapowiada się na mocny sprzęt grający, ma być bezkonkurencyjny w kwestii jakości dzwięku, ale jak będzie... Trzeba poczekać na opinie.

Z tym najlepszym to bym się nie zapędzał, mam możliwość używania XZ Premium i pod względem jakości odtwarzanej muzyki w niczym się ten telefon nie wybija (jak każda Xperia z resztą). Porównując z Notem którego posiadam ten drugi wypada nawet lepiej, jedynym plusem Sony jest w tym przypadku aplikacja Muzyka która pod względem funkcjonalności zjada rozwiązania konkurencji (z Samsungiem na czele w którym to jakość dźwięku jest przyzwoita a aplikacja mocno przeciętna).

Słuchałem tych telefonów na różnych słuchawkach od fabrycznych z pudełka na kablu, po bezprzewodowe Bose QuietComfort 35 i Xperia w żadnym przypadku się nie wybijała.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...