Skocz do zawartości

MYPHONE Hammer czy MYPHONE Hammer 3 czy też inny pancerny tel.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Stoję przed wyborem pancernego telefonu. Stricte do pracy tzn dzwonienie i sms. Wymagania to mocna latarka, wytrzymała bateria i wytrzymała szybka / ekran. 
Budżet do 200 zł nowy. 
Wpadły mi w oko 2 modele aktualnie wymienione w temacie. 
Jakieś porady którego wybrać ? 

Odnośnik do odpowiedzi

Z pancerników lepszych niż hammery w tej cenie nie znajdziesz. Jest co prawda ta nowa Nokia 3310, ale to produkty Hammer są praktyczniejszym wyborem, gdyż oferują znacznie wytrzymalszą obudowę w niższej cenie. Na plus Nokii jest bateria, która potrafi wytrzymać nawet do 30 dni w trybie czuwania, w myphone jest to ok. 10 dni.

Różnic pomiędzy Hammer a Hammer 3 tak wiele nie ma, trójka ma większy wyświetlacz, większą baterię i jest taka bardziej stylowa ;) Jest jeszcze Hammer 3+ z lepszym aparatem, ale już za 280 zł, z tego co piszesz nie jest CI potrzebna do szczęścia

Odnośnik do odpowiedzi

Nie porównuj do tych telefonów nowej nokii 3310, bo to nie jest ta stara nie zniszczalna nokia tylko jej podróba "nowoczesna". Ja na Twoim miejscu poszperałbym jeszcze w takich sklepach jak sferis oleole i spróbował jeszcze poszukać np Samsung Xcover B550, albo Kazam Life R5 lub Sonim XP3300 Force

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem Samsunga B2710 :P I to ostatni dobry solid. Ta B550 to straszny szajs z tego co widziałem i czytałem. 
Kazam R5 czukałem i brałbym. Ale nigdzie nie ma go dostępnego :( A sonim przekracza mój budżet niestety :D

Jak na razie padło na Hammera 3. WYdaje sie byc całkiem w porządku. Zobaczymy czy przeżyje 6 mc na statku w maszynie :D
 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...