Skocz do zawartości

[1500] Alternatywa dla Honora 8?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Umknął mi niestety Xiaomi Mi5s, stąd też zacząłem szukać alternatywy w przedziale cenowym do 1500 zł - wybór w pierwszej kolejności padł na Honora 8, ale może macie jakąś lepszą propozycje - i o ich podanie bardzo bym Was prosił.

Moje wymagania co do telefonu:

- android,

- około 5 cali (5,2" akceptowalne, nie większe niż 5,5"),

- bateria znośna (coby dzień pracy wytrzymał),

- aparat akceptowalnie dobry,

- mile widziana obsługa kart pamięci i wyjmowana bateria (no cóż, mrzonka),

- reszta standardowo, nie ma co się rozpisywać.

 

W krótkich słowach - optymalny telefon pod względem wydajności oraz jakości wykonania. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 10.08.2017 o 13:24, master007 napisał:

Napisz później co zdecydowałeś i czym się w ostateczności pokierowałeś. Dla przyszłych pokoleń wiecej informacji może się przydać :)

Wybór padł istotnie na Honora 8, najlepszego według mnie telefonu w tym budżecie.

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon na razie spisuje się świetnie, nie ma się do niczego przyczepić - szybkość działania, wyświetlacz, aparaty, czytnik linii papilarnych - wszystko na plus. Kupiłem go w cenie 1349zł w sklepie stacjonarnym o tematyce GSM, który swoje oferty wystawia także na allegro.

Można powiedzieć, że zachwyty nad Honorem 8 w recenzjach nie są w żadnym stopniu przesadzone. Jedyny minusik to bardzo śliska i palcująca się obudowa - no ale można było się tego spodziewać. Etui dołączone do zestawu załatwia ten problem, a później i tak trzeba myśleć o jakimś i mocniejszym i twardszym etui, bo tamto jest dość miękkie i podejrzewam, że dość szybko będzie się rozciągało.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...